Gra maszynowa online House of Dragons
Graj teraz

House of Dragons

  • Microgaming

Niedawno w nasze ręce trafił wideo slot House of Dragons, postanowiliśmy pośpieszyć wam z krótką recenzją tego materiału. Jest to pozycja, za którą odpowiadało studio deweloperskie Microgaming. Ta słynna ekipa specjalizuje się co prawda w grach klasycznych, ale w tym przypadku pokuszono się o coś więcej. Wymieszano ten aspekt z nowinkami technologicznymi, dzięki czemu mamy przed sobą produkt wart uwagi każdego rodzaju gracza. Zapraszamy do tej lektury, gdyż znacząco pomoże w wyborze gry.

House of Dragons oferuje 20 zwycięskich układów, które zawarto na układzie 5x3, czyli pięciu kolumn i 3 rzędów. Minimalna stawka dopasowana jest do wszystkich. Pokuszono się o fazę Wild, Scatter, darmowych spinów. Całość gry bez trudu sprawdzicie przy wykorzystaniu darmowej, fikcyjnej waluty. Dzięki tzw. demo credits istnieje sposobność bezgranicznej gry, poznania systemu, układów i wiele więcej. To naprawdę ciekawe zagadnienie, szczególnie, że nie wymaga od nas rejestracji czy składania depozytu. Dla graczy początkujących będzie to zatem co najmniej ważne. Maksymalna wygrana może wynieść nawet 10 000 żetonów, co samo w sobie jest dodatkowym atutem.

Na dole planszy znajdziecie stan konta, automatyczną grę, wysokość zakładu, a także wybór linii, czyli aż dwadzieścia możliwości w tym ruchu, potencjalną wygraną i przycisk spinowania, czyli rozruchu. Symbole graficzne te karciane od 10 do asa, ale też tajemniczy łuk, lampion, dziwna moneta. Uzupełniono je o najlepiej płatne Wild, dający do 10 000 żetonów i zamianę symboli z mapy! 10 darmowych spinów uzupełnia całość. Uzyskujecie je na podstawie znaków Scatter. Gra bonusowa polega na… strzelaniu do tarczy. Jest to tzw. Archery Game, powiększające wygrane czterokrotnie. Powodzenia!

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo House of Dragons

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra maszynowa online House of DragonsZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe