Gra slotowa Magic Hot 4 Deluxe za darmo
Graj teraz

Magic Hot 4 Deluxe

  • Wazdan

Magic Hot 4 Deluxe to bardzo ciekawa propozycja ze strony studia Wazdan. Mamy tutaj do czynienia z video slotem osadzonym w świecie magii i czarodziejów. Mimo określonej tematyki jest to bardziej owocówka niż typu slot tematyczny z symbolami magii. Pod względem graficznym i dźwiękowym prezentuje się on na całkiem dobrym poziomie.

Magic Hot 4 Deluxe to automat online, który składa się z 4 bębnów oraz 3 rzędów symboli. Posiada on 10 linii wygrywających, lecz w nietypowym zestawieniu, albowiem za każdym razem możemy wybierać między 5 a 10 liniami, co ma oczywiście wpływ na wysokość zakładu czy szanse na nasze wygrane. Przy kilku wartościach monety minimalny zakład w grze wynosi 0.50, natomiast maksymalny to 100.00. Daje nam to więc całkiem spore pole do popisu pod względem wysokości stawek za obrót jak i obranej strategii.

Magic Hot 4 Deluxe to bardzo prosty jednoręki bandyta, w którym postawiono na kilka sprawdzonych symboli. W grze znajdziemy między innymi symbole brzoskwini, gruszki, śliwki, dzwonka, maliny, arbuza, winogrona czy 7, czyli klasycznych symboli owocowych, które zapewne kojarzymy z wielu innych automatów online. W grze znajduje się również symbol czarodzieja, który przynosi nam największe wygrane. Możemy wygrać dzięki niemu aż 2000 monet. W Magic Hot 4 Deluxe nie znajdziemy niestety symboli specjalnych jak wild, scatter czy bonus.

Z pewnością ciekawą opcją w grze Magic Hot 4 Deluxe jest możliwość wyboru zmienności wygranych. Mamy tutaj 3 poziomy: niski, standardowy oraz wysoki. W przypadku niskiego poziomu wygrane są częstsze, jednak o niższych pulach kwotowych, przy wysokich z kolei rzadziej trafią się nam układy wygrywające, lecz ich wartość jest znacznie wyższa. Model standardowy to kombinacja niższych i wyższych stawek.

W grze Magic Hot 4 Deluxe zetkniemy się także z opcją gamble, dzięki której przy ryzyku 50 na 50 mamy okazję zwiększyć swe wygrane z pojedynczego obrotu. Warto czasem zaryzykować i podwoić swój dorobek.

Graj za darmo Magic Hot 4 Deluxe

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra slotowa Magic Hot 4 Deluxe za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe