Graj bezpłatnie w Gift Rap
Graj teraz

Gift Rap

  • Microgaming

W przypadku automat Gift Rap czeka nas teoretycznie przeniesienie do okresu świątecznego. Będzie on jednak bardzo… cóż, specyficzny. Microgaming stworzyło tytuł nastawiony na elfich raperów, którzy próbują zdobyć sławę za pomocą śpiewu, ale jednocześnie tworzą niezapomniane zabawki na czas wigilii wielkiej nocy. Jak ogólnie prezentuje się ta ciekawa pozycja i dlaczego warto w nią zagrać? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie bezpośrednio w naszej krótkiej recenzji. Dlatego też gorąco zapraszamy do zapoznania się z dalszą częścią materiału.

Po pierwsze Gift Rap to wideo slot nakierowany na 5 kolumn i 3 rzędy. Jest to gra, która teoretycznie nawiązuje do systemów klasycznych. Mogą się wam przypominać tytuły w stylu jednorękiego bandyty, jednakże technologie tu zastosowane są znacznie bardziej zaawansowane, dzięki czemu bez trudu się wdrożycie. Zwycięskich układów jest aż 25 i wszystkie można sprawdzić za pomocą pojedynczego kliknięcia na planszy w cyfry po lewej i prawej stronie. Zastosowano tam system Wild, Scatter, a jackpot podstawowy sięgnął 1 000 żetonów.

W grę możecie zagrać za darmo. Odpowiedzialna jest za to wirtualna waluta, czyli tzw. demo credits. Są nieograniczone, a od użytkownika nie jest wymagane założenie konta czy też składanie depozytu. Jeśli chcecie poznać występujące tam znaki, to wszystkie nawiązują bezpośrednio do motywu przewodniego. Nie ma tu słynnych znaków karcianych. Będą jednakże zabawki wszelkiej maści. Symbol Wild oznakowany pod logiem gry, odda nam wymianę grafik na takie, które wskażą lepsze wyniki. Scatter z kolei automatycznie uruchamia fazę darmowych spinów. Jeśli zestaw free spins jest czymś na co lubicie polować, możecie je odnawiać i dalej walczyć o potężne wygrane.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Gift Rap

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bezpłatnie w Gift RapZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe