Christmas Eve bezpłatna gra
Graj teraz

Christmas Eve

  • Playson

Gra Christmas Eve to slot klasyczny, którego autorami są specjaliści ze studia deweloperskiego Playson. Cała propozycja oparta jest na klimacie świąt, który odkryjecie na szalenie przyjaznej platformie. Ten tajemniczy klimat ma w sobie nutkę adrenaliny i przede wszystkim bardzo ciekawie się prezentuje. Deweloper należy do firm, która specjalizuje się przede wszystkim w klasykach, w tym jednak wydaniu wyszło im doskonałe połączenie propozycji standardowych z nowinkami technologicznymi o czym napiszemy w dalszej części tego tekstu.

Jeśli chodzi o Christmas Eve, to bazuje na 5-bębnowym systemie z 4 rzędami, na które udało się przenieść aż 1024 zwycięskich linii. To bardzo niestandardowy system, dlatego warto spinować i podejmować ryzyko. Minimalna stawka za linię to tylko 0,01 żetonu, co również jest ciekawym pomysłem. Kumulacja bazowa szacowana jest na kilkadziesiąt żetonów. RTP jest tu oczywiście publiczne i wynosi 95,93%. Po lewej i prawej stronie planszy brakuje wglądu we wszystkie układy na które trzeba polować, co jest związane z ich ogromną ilością. Na dole mapy znajdziecie z kolei wgląd w menu, a także stan konta, ustawicie grane linie, wartość żetonów, zakład maksymalny.

Jeśli interesują was konkretne symbole, to trzeba powiedzieć, że Playson przygotowało mocne zestawienie, ale bazujące także na klasykach do których chętnie wracają. Znajdziecie tam karcianki do asa włącznie. Do tego dochodzi pełna symbolika świąt, świece, gwiazdy, śnieg, kula śnieżna czy też różnej maści prezenty. Znajdziecie tam Wild (prezent) oraz Scattery (mikołaj), które dają darmowe spiny. 20 sztuk do przekręcenia na święta to ekstra pomysł i doskonała rozrywka.

W Christmas Eve pogracie też naturalnie z użyciem darmowej waluty. Ta fikcyjna gotówka nie wymaga rejestracji i depozytu, jest też nieograniczona. Pograć może dosłownie każdy, dlatego trzymamy za was kciuki. Nie ma tu ograniczeń czasowych i ilościowych, dlatego dobrze jest próbować. Taka nauczka może być owocna, a podtrzymanie klimatu świątecznego będzie cenne dla wielu z nas. Wesołych świąt!

Graj za darmo Christmas Eve

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Christmas Eve bezpłatna graZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe