Darmowy automat do gry Ho Ho Tower
Graj teraz

Ho Ho Tower

  • Elk Studios

Nie da się ukryć, że jednoręki bandyta Ho Ho Tower to gra hazardowa od ELK Studios, którą cześć osób może skądś kojarzyć. Otóż jest to świąteczna edycja gry Hong Kong Tower. Ponownie spotykamy się tutaj z wysokim wieżowcem z Hong Kongu, na którego szczycie znajdują się koła fortuny. W porównaniu do oryginału zmieniono niektóre symbole, zmodyfikowano inne w świąteczny klimat. Całość posiada świetną atmosferę dzięki wirtualnym opadom śniegu, które znajdują się na całej powierzchni tego automatu.

W Ho Ho Tower zetkniemy się z 5 bębnami oraz 3 rzędami symboli. Podobnie jak oryginał posiada ona system 99 ways to win. Dla wielu osób jest on o wiele lepszym rozwiązaniem niż wbudowanych kilkanaście lub kilkadziesiąt linii wygrywających, tym bardziej, że nie musimy bawić się w wybór ilości linii. Nasze zakłady w Ho Ho Tower mogą wynosić między 0.10 a 50 euro. Także i tutaj możemy zdecydować się na wybór jednej z automatycznych strategii gry, dzięki czemu system dobierze dla nas najlepsze ustawienia.

W Ho Ho Tower wykorzystano 6 podstawowych symboli na bębnach. Są to: trzy rodzaje czerwono-białych cukierków, które kojarzą się ze świętami jak i również drzewko bonsai przystrojone świątecznie, dwa czerwone kwiaty oraz złota 7. Ta ostatnia przynosi najwyższą wygraną z 5 symboli, czyli 1000 monet. W Ho Ho Tower umieszczono także symbole i gry specjalne. Samo logo gry wraz z symbolem bonus aktywują grę bonusową i gwarantują nam 2 dodatkowe życia. Wszystkie wymienione standardowe symbole stają się wtedy mystery symbols. Kiedy dojdzie do zatrzymania bębnów, zamienią się one w inne symbole. Zdobycie na bębnie 3 symboli bonus to szans ana grę bonusową oraz kilka dodatkowych żyć. Szczególne wrażenie robi bonus Wheels of the Sky. Odkrywamy w nim trzy koła fortuny, z których każde kolejne premiowane jest większymi nagrodami. Oczywiście przy odrobinie szczęścia jesteśmy w stanie wylądować na trzecim kole, gdzie czekają na nas całkiem wysokie wygrane.

Ho Ho Tower to jedna ze świątecznych gier od ELK Studios, w której to możemy liczyć na całkiem wysokie wygrane. Wystarczy tylko wspomnieć, że najwyższa możliwa wygrana dzięki wszystkim bonusom może wynieść aż 306150 monet! Chyba warto spróbować?

Graj za darmo Ho Ho Tower

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy automat do gry Ho Ho TowerZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe