Automat hazardowy Merry Christmas za darmo online
Graj teraz

Merry Christmas

  • Playson

Kojarzycie slot Merry Christmas? Święta Bożego Narodzenia to wspaniały czas w roku. Nic zatem dziwnego, że gry tego typu przywitają nas ciekawym wyglądem i piękną muzykę, którą możecie znać z kolęd. Takie właśnie jest Merry Christmas, które dziś specjalnie dla was recenzujemy. To slot stworzony przez Playson, możecie być zatem całkowicie pewni, że będzie prosto i przejrzyście, co dotyczy tak mechanizmów jak i samego systemu rozgrywki. Oferuje się 21 zwycięskich linii, system bębnów 5 x 3 a także podstawowy jackpot w wysokości 250 żetonów.

Gra bazuje na barwach całkowicie świątecznych. Po lewej i prawej stronie widnieją oznakowania dotyczące proponowanych linii. Na dole z kolei znajdziecie wartość żetonów, jakie macie na koncie, a także wybór obstawianych linii, żetonów, maksymalny zakład czy przycisk gry. Nie musicie się martwić o zasady, gdyż są rozpisane na stronie. Dodatkowo możecie wszystko przetestować za pomocą wirtualnej waluty. To fikcyjne pieniądze, na podstawie których możliwe jest sprawdzanie każdej potencjalnej funkcjonalności. Nie ma przy tym konieczności zakładania konta czy też składania depozytów.

Studio deweloperskie nie zrezygnowało z symboli karcianych. Wszystkie dostępne znaki nawiązują do świąt. Znajdziecie tam całkiem sporą liczbę propozycji od 10 do asa, ale też renifera, świętego mikołaja, sanie z prezentami. Najważniejsze będą symbole dodatkowe. Ten z pysznymi smakołykami służy tu jako znak Wild, dający nam sposobność do ponownego spina, zachowując tylko te właśnie pola na planszy. Jest też scatter, który odpowiadać będzie za dostarczenie fazy darmowych spinów. Nic zatem dziwnego, że będziecie polować właśnie na te rozwiązania, zwłaszcza, że to one odpowiadają bezpośrednio za największe, systemowe wygrane. Polecamy Merry Christmas nie tylko od święta, aczkolwiek wówczas smakuje najlepiej. To zresztą jedna z tych gier, która skrywa w sobie bonus. Odpowiada za niego znaczek „Bag”. To torba z prezentami od Mikołaja, która wypłacana jest bez względu na układy z planszy, co wpływa na fajne i ciekawe urozmaicenie tej przygody.

Graj za darmo Merry Christmas

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Merry Christmas za darmo onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe