Graj bezpłatnie w Secret Elixir
Graj teraz

Secret Elixir

  • Novomatic

Secret Elixir to bardzo interesujący  wideo slot pochodzący od studia Novomatic. Mamy tutaj do czynienia z pewnym alchemikiem, którego marzeniem jest wymyślenie specjalnego eliksiru zamieniającego rzeczy w złoto. Naszym zadaniem jest pomoc mu w tym przedsięwzięciu. Jest to bardzo dobra gra pod względem szaty graficznej, zasad jak i samego trybu rozgrywki.

Secret Elixir jest niezwykle oryginalnym dziełem tego studia, gdyż znacząco odróżnia się od większości jego innych produkcji. Mamy tutaj do czynienia z 5 bębnami oraz 3 rzędami, jednak z tą różnicą, że 5 bęben służy jedynie do pomnażania naszych wygranych. Dlatego też rozliczenie zakładu następuje na jednej z 10 linii wygrywających przebiegających przez 4 pierwsze bębny. Na 5 bębnie pojawiają się specjalne znaki określające mnożnik. Jeśli uda nam się je utrafić na linii, to wtedy nasza wygrana jest pomnażana zgodnie z wartością symbolu. W grze normalnej może to być do x5, natomiast podczas rozgrywania darmowymi spinami do x20!

Ta maszyna do gry zaopatrzona zostałam w różną symbolikę. Mamy tutaj wizerunek kobiety i mężczyzny, goblinów, sowy oraz karciane od A do 10. Najwyższe wygrane przynoszą nam kobieta i mężczyzna – 400 monet przy 4 symbolach. W grze spotkać możemy też symbol alchemika, który jako wild zastępuje inne oraz przynosi nam nawet do 2 tysięcy monet. Scatter z kolei jako tajemniczy kamień przynosi nam 12 darmowych spinów.

Graj za darmo Secret Elixir

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bezpłatnie w Secret ElixirZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe