Automat do gry Wild Wishes za darmo
Graj teraz

Wild Wishes

  • PlayTech

Któż z was nie słyszał historii o czarodziejskiej lampie i dżinie, który się w niej krył? Automat Wild Wishes opowiada właśnie o tych niezwykłych przygodach. Playtech, czyli studio, które pokusiło się o opracowanie tej pozycji odwaliło naprawdę kawał dobrej roboty. Zresztą, wystarczy, że spojrzycie na planszę, by od razu przekonać się, że to idealne połączenie klasyków z nowoczesnymi rozwiązaniami. Zapraszamy do krótkiej lektury w której tłumaczymy dokładnie działanie gierki.

Wild Wishes oparty jest naturalnie o 5 bębnów i 3 rzędy. To standardowe rozwiązanie jest najbardziej sprawdzonym i stabilnym, dlatego nic dziwnego, że Playtech zdecydowało się zaimplementować właśnie ten pomysł. Wideo slot zaoferuje 15 dróg do zwycięstwa, czyli tzw. paylines. Minimalne i maksymalne stawki są wystarczająco dobre dla każdego typu gracza, dlatego nie będziecie mieć przeszkód z tym, by dostosować grę do swoich możliwości. Procent zwrotu inwestycji (RTP) jest tu co prawda nieznany, ale należy zakładać, że mieści się w normie. Jackpot bazowy oszacowano z kolei na poziomie 750 żetonów.

Plansza jest o tyle unikatowa, że poza starożytnym miastem w tle znajdziecie tam pięć magicznych lamp, bębny w centralnej części, a także odnośniki w dolnej części zestawienia. Będą informacje o grze, wybór granych linii, wartość zakładu, potencjalna wygrana, przyciski gry automatycznej oraz trybu turbo. Jest też dodatkowy guzik trybu specjalnego, który można wyłączyć.

Znaki występujące w Wild Wishes pozbawione są karcianek, które zastąpiono tutaj różnego rodzaju kryształami od niebieskiego przez fiolet do czerwieni. Najważniejsze są oczywiście główne postacie, szable oraz dżin. Znaki Wild potrafią wymienić inne grafiki z planszy, dając graczom więcej szans na zwycięstwo. Z kolei Scatter uruchamia fazę darmowych spinów oraz odpowiedniego mnożnika. Ile tych zakręceń macie, pokazywać będzie licznik na wspomnianymi wyżej lampami.

Grę można do woli testować za darmo. Odpowiada za to wirtualna waluta. Jest ona nieskończona, zarówno ilościowo jak i czasowo. Nie trzeba przy tym rejestrować konta.

Graj za darmo Wild Wishes

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Wild Wishes za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe