Graj za darmo na maszynie hazardowej Big Blox
Graj teraz

Big Blox

  • Yggdrasil

Big Blox Slot to gra hazardowa, za której sukces odpowiada studio Yggdrasil Gaming software. Gra osnuta jest wokół motywów plemiennych niczym z wnętrza puszczy amazońskiej. Zetkniemy się tutaj z symboliką masek i posągów. Jak przystało na Yggdrasil Gaming software całość pod względem graficznym i dźwiękowym prezentuje sie na bardzo dobrym poziomie. Jeśli chodzi o obraz to jest on prezentowany w jakości HD.

Big Blox to video slot, który składa się z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Producent nie zdecydował się na umieszczenie konkretnych linii wygrywających. Mamy tutaj do czynienia z popularnym systemem 243, czy 243 sposobami na wygrane. Minimalny zakład w grze wynosi 0.25, natomiast maksymalna stawka wynosi 250. Dzięki temu zyskujemy całkiem sporo możliwości co do obstawiania mniejszych lub większych stawek czy też obrania strategii na całą sesję.

W grze zetkniemy się z kilkoma mniej lub bardziej wypłacalnymi symbolami. Spotkamy tutaj na początek symbole karciane, czyli trefl, karo, kier, pik, które zaprezentowane zostały w bardzo ciekawej odsłonie. Przynoszą one nam od 5 do 70 monet. Na więcej możemy liczyć dzięki symbolom rzeźb stworów w kolorze fioletowym, zielonym, różowym i złotym. Przynoszą one od 15 do 400 monet. W Big Blox obecny jest także złoty symbol Wild, który jest w stanie zastępować wszystkie inne symbole na bębnach.

Big Blox byłby standardową grą, gdyby nie pewien fakt. Otóż podczas obrotu bębnów uruchamiana jest zawsze opcja The Big Block Feauture. Polega ona na tym, że na bębnach pojawiają się duże bloki złożone z tych samych symboli. Mogą mieć one wielkość od 2 na 2 do 5 na 3. W przypadku Wild może to być maksymalnie 4 na 3. Wszystko to sprawia, że mamy o wiele większe szanse na utrafienie konkretnego układu wygrywającego.

Bez dwóch zdać video slot Big Blox to bardzo oryginalna gra hazardowa, dzięki której możemy zetknąć się z nieco innym systemem gry. Z pewnością przyniesie wiele emocji i szans na wygrane.

Graj za darmo Big Blox

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj za darmo na maszynie hazardowej Big BloxZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe