Graj za darmo na maszynie hazardowej Diamond Deal
Graj teraz

Diamond Deal

  • Microgaming

Prezentujemy wam slot Diamond Deal, który zaprezentowało studio Microgaming. Jest to historia o… diamentach, czyli największym skarbie świata. Stąd też zdecydowaliśmy się specjalnie dla was zrecenzować ten tytuł. Znajdziecie w niej wszystko to, co lubią gracze klasyczni– możliwie najłatwiejszy system do rozegrania, czyli „grasz i masz”. Przechodzimy zatem do dania głównego, dodając, że możecie śmiało sprawdzić wszystko za pomocą demo credits. To specjalnie wyselekcjonowana wirtualna waluta od studia Microgaming, która pozwala poznać mechanikę, dźwięki, sposób gry. Nie ma przy tym żadnej konieczności rejestracji konta czy tym bardziej dokonywania depozytu i inwestowania własnych środków.

Gra ma jedną płatną linię, tą środkową. Wszystko odbywa się w układzie 3x1. To oczywiście standardowa plansza, która podzielona jest na 3 kolumny i 1 rząd. W dolnej części widoczny jest stan konta, zakładki eksperta i pomocy, do tego wybór linii, żetonów, maksymalny zakład i spinowanie. Jakie z kolei znaki znajdziecie na planszy? Wisienki, bary i siódemki oraz diamenty i paczki z diamentami. Większość oznakowani występuje w różnych formach, od pojedynczych wersji, przez podwójne i potrójne. Oczywiście wszystkie są lepiej płatne, aż do diamentów. Te służą w grze jako symbol Wild, który zamienia pozostałe z planszy, dając kolejne szanse na sukces. Jeśli decydujecie się przy tym na maksymalne zakłady (czyli o największej wartości dopuszczonej do gry), to zbieracie opakowania. Jeśli uzyskacie w czasie trwania zabawy cztery sztuki, zostaje uruchomiona specjalna gra bonusowa, na podstawie wygracie jeszcze pokaźniejsze kwoty. Wszystko jest przy tym absurdalnie wręcz proste i przejrzyste, dlatego polecamy Diamond Deal każdemu rodzajowi gracza, bez względu na zasoby portfela.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Diamond Deal

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj za darmo na maszynie hazardowej Diamond DealZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe