Time Warp Guardian graj za darmo
Graj teraz

Time Warp Guardian

  • Playson

Slot Time Warp Guardian jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych i najbardziej zaawansowanych graficznie i mechanicznie gier ostatnich lat. Ta propozycja Playson postawiła na wiele ciekawych rozwiązań, których ze świecą szukać u konkurencji. Przenieśmy się zatem do przyszłości, gdzie strażniczka podróży w czasie spróbuje nas oczarować swoimi niezwykłymi umiejętnościami. Dlaczego jest to tytuł, koncentrujący wokół siebie tak duże zaangażowanie? Odpowiedź jest prosta, aczkolwiek składa się na nią wiele części składowych o których dobrze jest napisać obszerniej.

Time Warp Guardian jest propozycją wciąż stosunkowo świeżą. Zobaczycie to chociażby po układzie graficznym, który prezentuje fantastyczne wręcz grafiki. Sam system bazuje na 5 bębnach i 3 rzędach, które łącznie oddadzą nam 243 zwycięskich linii, czyli tzw. paylines. Zastosowano tutaj standardowe rozwiązanie rozruchu grafik dostępnych w grze. Gra oferuje ramki, które w ciekawy - niczym spektakl - sposób pojawiają się na mapie, dlatego całość prezentuje się nietypowo i wciąga od pierwszego rzutu okiem. Stawka minimalna jest tu bardzo niska, dlatego grę polecamy nie tylko fanom technologii, ale również nowicjuszom. Procent RTP oszacowano na wartość 95,72%, co dowodzi temu, że wygrywać będziecie niezwykle często i dużo. Rozegraliśmy ponad 500 rund i zdajemy sobie sprawę, że wygrane wcale nie padają rzadko! A jackpot? O ile zwykle mówimy o dużych nagrodach, w tym przypadku Time Warp Guardian radzi sobie jeszcze lepiej, gwarantuje często nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych w wypłacie! To czyste szaleństwo!

Mapa jest bardzo zaawansowana technologicznie. Na dole znajdziecie odnośniki do kredytów, a także wartość zakładu, ilość żetonów, okno z potencjalną wygraną czy też przycisk automatycznej gry. Znaki występujące w tej grze to różnego rodzaju karcianki rzecz jasna do asa włącznie, ale też mapa, rękawica, macka, główna bohaterka oraz Wild, wymieniający wszystkie pozostałe grafiki na waszej aktualnej planszy.

W tym wideo slocie zastosowano metodę karcianą, która po każdym zwycięstwie oddaje losowanie trzech kart, które może podwoić wygraną.

Graj za darmo Time Warp Guardian

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Time Warp Guardian graj za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe