Slotfather Part 2 bezpłatna gra
Graj teraz

Slotfather Part 2

  • Betsoft

Jednoręki bandyta The Slotfather Part II jest dziełem firmy BetSoft Gaming. Jak pewnie część osób może kojarzyć po dosyć oryginalnym tytule, gra ta oczywiście odnosi się do słynnego Ojca Chrzestnego. Mamy tutaj bowiem do czynienia z mafią, gdzie pierwsze skrzypce gra głowa rodziny. Typowy gangster z cygarem i karabinem maszynowym budzi respekt. Dlatego musimy być niezwykle ostrożni podczas rozgrywki. Jeśli chodzi o względy wizualne, to The Slotfather Part II prezentuje się całkiem dobrze. Mamy tutaj styczność z symbolami, elementami w jakości HD, w których widać, że włożono trochę pracy.

The Slotfather Part II jest maszyną wrzutową z 5 bębnami i 3 rzędami. Producent zostawał tu znany z wielu innych gier wrzutowych system 243 ways to win, dzięki któremu mamy o wiele większe szanse na mniejsze lub większe wygrane. W The Slotfather Part II mamy do wyboru 5 opcji obstawiania zakładu: 25, 50, 75, 100, 125 monet. Warto jednak pamiętać, że nasze końcowe zakłady uzależnione są również od tego, na jaki poziom monety się zdecydujemy.

W The Slotfather Part II umieszczono kilka symboli o mniejszej lub większej wartości. Mowa tutaj o obrazu z krzywą piramidą w Pizie, tasaku, cygarze ze szklanką whisky, sporej gotówce, kartach na stole oraz samym mafioso. W The Slotfather Part II obecny jest także wild. Zastępuje on wszystkie inne symbole z wyjątkiem scatter. W normalnej grze pojawia się na bębnach 2 i 4, a podczas gry darmowymi spinami na 2, 3 , 4 oraz 5. Symbol ciężarówki to z kolei scatter. Jeśli wylosujemy przynajmniej 3 takie znaki, to zyskamy darmowe spiny. Przy 3 jest to 8 spinów i 375 monet, przy 4, 12 spinów i 625 monet, a przy 5 aż 20 spinów i 1250 monet. W systemie obecny jest także Bog Boss bonus z walizką pełną pieniędzy. Z kolei Gangster Bonus polega na pojawieniu się na całych bębnach wizerunków gangsterów.

Graj za darmo Slotfather Part 2

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Slotfather Part 2 bezpłatna graZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe