Graj za darmo w slot Sharky
Graj teraz

Sharky

  • Novomatic

Sharky to video slot stworzony przez firmę Novomatic. Jest to gra odznaczająca się niezwykle prostą grafiką oraz elementami dźwiękowymi. Mamy tutaj do czynienia ze światem pirackim pełnym przygód, niebezpieczeństwo oraz zakopanych skarbów, gdzie naszym zadaniem jest ich odnalezienie. To gra, która przypadnie do gustu miłośnikom klasyki.

Sharky to slot hazardowy, w którym to spotkać się możemy z 5 bębnami oraz 3 rzędami, twórcy dali nam tutaj do dyspozycji 9 linii wygrywających oraz kilka poziomów zakłady, w wyniku czego możemy obstawiać mniejsze jak i większe stawki przy mniejszym i większym ryzyku. Standardowo w produkcji Novomatic zdecydowano się na dodatkowy system gamble, który polega na tym, iż po wygranym układzie dostajemy propozycję gry z dwiema kartami. Wybieramy jedną z nich i po poprawnym trafieniu zwiększamy swą wygraną lub w przypadku porażki tracimy całą wcześniejszą wygraną z tego jednego zakładu.

Sharky to gra, w jakiej spotkać się możemy z kilkoma mniej lub bardziej cennymi symbolami. Jest to między innymi papuga, skrzynia skarbów, miecze oraz symbole karciane od asa do 9. Najlepszym dla nas jest symbol papugi z maksymalną wygraną 1000 monet. Ponadto spotkać możemy tutaj symbol scatter oraz wild. Ten drugi zastępuje większość innych na bębnach, a także daje wygraną nawet do 5000 monet. Scatter z kolei w odpowiedniej konfiguracji nagradza nas 10 darmowymi spinami.

Graj za darmo Sharky

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj za darmo w slot SharkyZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe