Ivanhoe automat online za darmo
Graj teraz

Ivanhoe

  • Elk Studios

Jednoręki Bandyta Ivanhoe od ELK Studios to gra hazardowa, którą spotkamy w wielu kasynach internetowych. Jak pewnie wiele osób może kojarzyć, jest ona nawiązaniem do powieści historycznej Waltera Scotta z XIX wieku, która opowiada o przygodach Wilfreda z Ivanhoe. Już na starcie witają nas fanfary niczym z typowego filmu przygodowego o angielskich rycerzach. Jeśli spojrzymy pod względem wizualnym na slot Ivanhoe, to zauważymy, że jest to całkiem prosta gra o niezbyt wyszukanej grafice. Mimo wszystko powinna spodobać się miłośnikom klasyki.

Ivanhoe to prosta gra hazardowa, która posiada 3 bębny. Umieszczono na nich 17 różnorodnych linii wygrywających, co znacząco zwiększa nasze szanse na wygrywanie w poszczególnych obrotach walcami. ELK Studios daje nam tutaj do wyboru 12 stawek za zakład. Jest to: 0.20. 0.40, 0.60, 1.00, 2.00, 4.00, 6.00, 10.00, 20.00, 40.00, 60.00 oraz 100.00, dzięki czemu mamy w czym wybierać. W grze Ivanhoe obecny jest także typowy system strategii z wyborem kilku opcji.

Ivanhoe posiada kilka standardowych symboli zaczerpniętych z klasycznych maszyn naziemnych typu owocówka. Znajdziemy w nim wiśnie, cytryny, arbuzy, symbol BAR, niebieskie 777 oraz czerwone 777. To ostatnie wiąże się z opcją wygrania 3000 monet. Dodatkowo na bębnach pojawić się może Ivanhoe Bonus. Przynosi on nam 5 darmowych spinów. Podczas gry bonusowej znajdziemy 5 etapów ściśle związanych z fabułą powieści. Każdy przynosi dodatkowe darmowe spiny, a podczas 5 etapu możemy zgarnąć nawet 300 tysięcy monet. W systemie obecna jest także korona królewska, która pełni rolę symbolu wild i zastępuje na bębnach wszystkie inne znaki z wyjątkiem Ivanhoe Bonus.

Choć jednoręki bandyta Ivanhoe to niezwykle prosta gra, w której próżno szukać animacji, grafiki HD, to jednak mamy w nim do czynienia z szansą na całkiem wysokie wygrane. Gra bonusowa z pulą 300 tysięcy monet zapewne skusi niejednego gracza. Zapraszamy w związku z tym do wypróbowania tej gry w jednym z kasyn internetowych.

Graj za darmo Ivanhoe

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Ivanhoe automat online za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe