Loose Cannon maszyna wrzutowa online
Graj teraz

Loose Cannon

  • Microgaming

Poznajcie automat Loose Cannon, czyli jednego z popularnych slotów ze studia Microgaming. Wcielcie się w rolę piratów i zdobywajcie cenne skarby. To klasyczny slot w układzie 5x3, który dodatkowo uzupełniono ciekawymi animacjami, dźwiękami a także konkretnymi symbolami dodatkowymi. Stąd też zdecydowaliśmy się przedstawić wam recenzję i opisać tytuł możliwie najdokładniej. Wszystkich samouczków z kolei zachęcamy do przetestowania całości za pomocą demo credits, które Microgaming wdrożyło do gry. Pozwala to sprawdzić na własnej skórze jak działa 243 linii zwycięskich, które zaimplementowano. Nie musicie przy tym rejestrować żadnego konta ani tym bardziej dokonywać depozytu, nawet niewielkiego. Wszystko działa na podstawie jednego kliknięcia, grać można od razu. Miłego!

Tytuł bazuje na łatwym szablonie na którym bez trudu znajdziecie interesujące was opcje. Widoczna będzie ilość kredytów, automatyczna gra, wartość zakładu, potencjalna wygrana i przycisk gry. Znajdziecie tam różne symbole pirackie, od pistoletów, przez rum, mapy skarbów, skrzynie ze złotem oraz najcenniejsze, cztery postacie: małpkę z kulą armatnią, piratów w wydaniu żeńskim i męskim, a także działo Loose Cannon.

Tytuł udostępnia symbole Scatter w postaci ośmiornic na kompasie. Jeśli pojawią się trzy, wygrane są pomnażane, ale przede wszystkim gracz otrzymuje 15 darmowych spinów do wykorzystania. Wygrane wypłacane są zawsze w układzie od lewej do prawej strony. Jeśli z kolei traficie na okręty z opisem Wild (konieczne są trzy sztuki minimum), plansza zostanie losowo pozmieniana, byście mogli trafić więcej bliższych wam znaków. Wszystko to składa się na ciekawą koncepcję polowania na złoto. Więcej gotówki do zgarnięcia, dodatkowe atrakcje i prosty mechanizm działania. To główne atuty Loose Cannon i wystarczająco pokaźne, naszym zdaniem, by było warto!

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Loose Cannon

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Loose Cannon maszyna wrzutowa onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe