Gra maszynowa online Untamed Bengal Tiger
Graj teraz

Untamed Bengal Tiger

  • Microgaming

Przedstawiamy wam kolejny niezawodny slot od Microgaming. Za taki uważamy właśnie automat Untamed Bengal Tiger, które wprowadza wiele innowacji do samej rozgrywki. Jeśli zatem szukaliście ciekawego rozwiązania, które wciąga na długie godziny, sugerujemy spróbować swoich sił już teraz. Dlaczego? W tym krótkim tekście wyjaśniamy wszelkie atuty i wątki na które natraficie. Przy tym wszystkim polecamy wykorzystać Demo Credits, które służą do poznania się z tą pozycją rynkową. Nie wymagane są depozyty czy nawet rejestracja, trzeba po prostu kliknąć i przejść do tego świata dzikich zwierząt i natury. Jest ciekawie i kolorowo. Co ważne, Microgaming znacząco odeszło od klasycznego wyglądu, dlatego też szata graficzna nawiązuje bardziej do gier komputerowych i wysokiej jakości. Zapraszamy!

Untamed Bengal Tiger to slot w układzie 5x3. Co ciekawe, zdecydowano się wdrożyć aż 243 sposoby zwycięstwa. Tylko w nielicznych grach z całego świata stosuje się ten system, stąd też jeśli nie mieliście z nim do czynienia, polecamy. Oczywiście ciężko zapamiętać każde rozwiązanie, które zapewni sukces, ale nie o to w tym chodzi – to nowe drogi i potencjalnie większe wygrane. Obstawianie jest proste, odpowiada za to panel ze środka planszy. Dobierzecie wielkość żetonu, ich ilość i ostateczną wartość zakładu. Grać można również przy pomocy przycisku Auto Play.

Napotkane znaki znowu nawiązują do kart, będą to zatem symbole od 10 do A. Do tego dochodzi dżungla i dzikie zwierzęta, w których najlepiej płatny jest samiec tygrysa (20x). Kluczem do sukcesu okazał się system Gamble, który pozwala na zachowywanie części wygranych, a pozostałe kwoty obstawicie, by wygrać jeszcze więcej. Na deser pozostały znaki Scatter, które dają wygrane 300-krotnie większe niż zakład, a także Lucky Nudge, odpowiadające za darmowe spiny. Wywalczycie ich nawet 20 sztuk. Co ważne, jackpot końcowy wart jest nawet 360 tysięcy, czyli niezwykle dużo. Przypominamy, że głównie wynosi on nawet 36 razy mniej! Wow!

Graj za darmo Untamed Bengal Tiger

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra maszynowa online Untamed Bengal TigerZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe