Gra wrzutowa Wild Orient za darmo
Graj teraz

Wild Orient

  • Microgaming

Prezentujemy wam slot Wild Orient. To propozycja rynkowa utworzona przez studio deweloperskie Microgaming. Jak zapewne wiecie, to jeden z lepszych i najbardziej poważanych twórców gier na świecie. Sam ten fakt powinien być dla was mocnym wyznacznikiem. Świat orientu w tym wykonaniu naprawdę kusi, dostarcza doskonałą rozrywkę, którą spróbujemy opisać, sprawdzając wszystkie poszczególne opcje, które udostępnia ten właśnie tytuł.

Zacznijmy od tego, że Wild Orient to gierka o układzie 5x3, która zapewnia aż 243 sposoby na zwycięstwo. To bardzo pokaźna liczba, która ma wpływ także na minimalną stawkę. Jest tu ona większa niż w klasycznych rozdaniach. Do wygrania podstawowy jackpot o wysokości 400 żetonów, a do tego użytkowane symbole Wild, Scatter, Free Spins. Wszystko to poznacie również za pomocą wirtualnej waluty, którą zainstalowano w tym wideo slocie. Sprawia ona, że bez konieczności deponowania pieniędzy i rejestracji uzyskacie dostęp do mechaniki i puścicie tak dużo spinów, jak tylko macie na to ochotę. Nie wygracie w ten sposób prawdziwej gotówki, ale nie o to w tej fazie chodzi.

W grze wybierzcie wartość poszczególnego spina. Jest też opcja gry automatycznej. Symbole, które tam występują to te klasyczne karciane od 9 do A, ale również zwierzęta jak czapla, słoń czy tygrys. Głównym atutem jest opcja respinu pojedynczego koła, co zapewnia potencjalnie znacznie większe wygrane. Mocnym atutem będzie też scatter, pojawiający się wyłącznie na kolumnie 3, 4 i 5. Daje 15 darmowych spinów i potraja wszelkie wygrane uzyskane w ten sposób. Wild pojawia się pod nazwą gry, znajdzie się tylko na 2 i 4 bębnie. Maksymalna wygrana to 60 tysięcy żetonów.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Wild Orient

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra wrzutowa Wild Orient za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe