Magic Fruits Deluxe gra maszynowa za darmo
Graj teraz

Magic Fruits Deluxe

  • Wazdan

Automat Magic Fruits Deluxe należy do serii gier niezwykle atrakcyjnych. Odznaczają się niezwykłą i unikatową grafiką oraz fantastycznym mechanizmem, który skusi niemalże każdego gracza. Za produkcję odpowiada studio deweloperskie Wazdan, które dostarcza nam pozycje właśnie takiego kalibru. Przeniesiemy się tu do magicznego świata, w którym znajdziecie liczne owoce, które w tym przypadku wypłacać wam będą konkretne kwoty pieniężne. Całe zestawienie wykorzystuje ciekawy, aczkolwiek klasyczny system 3 x 3. Gra zapewnia 5 zwycięskich układów na które będziecie liczyć w fazie spinu. Przy tym wszystkim stawki minimalne są naprawdę atrakcyjne i skuszą nawet osoby, które nie lubią inwestować wiele. Jackpot podstawowy wynosi tu 400 żetonów. Zapraszamy do krótkiej recenzji tego materiału.

W tym przypadku zagracie o RTP, które nie jest znane, co jest standardową zagrywką tego studia deweloperskiego. Gra ma bardzo wciągający klimat, gdzie po lewej i prawej stronie widnieją wszystkie cyfry związane z zwycięskimi układami. Po najechaniu na nie, zobaczycie linie zapewniające wygrane gotówkowe. Na dole z kolei widnieje pełne menu wyboru i informacji. Znajdziecie tam przyciski wyboru granych linii, wartość żetonów, maksymalny zakład, automatyczną grę, wartość zakładu i bilans konta. Podstawowe znaki to rzecz jasna owoce, które oczywiście spotkacie w prawdziwych lasach i sadach. Są też znaki bonusowe jak siódemki czy klaun. To one odpowiadają za kluczowe wyzwania i nagrody.

Tytuł pozbawiono grafik dodatkowych, co oznacza, że Magic Fruits Deluxe nie zaoferuje darmowych spinów, Wild czy też Scatterów. Bardzo znacząco czyni to grę łatwiejszą i szybszą w użytkowaniu. Wspomniany klaun czy joker, w zależności od tego jak spojrzeć, oferuje 400 żetonów, co jest tu największą nagrodą dla graczy.

Cały tytuł można do woli testować za darmo. Odpowiada za to fikcyjna waluta. Te wirtualne pieniądze się nie kończą i można na ich podstawie sprawdzić wszelkie rozwiązania udostępnione w slocie. Ich wykorzystanie jest darmowe i nie wymaga absolutnie żadnego zakładania nowego konta.

Graj za darmo Magic Fruits Deluxe

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Magic Fruits Deluxe gra maszynowa za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe