Magic Stars maszyna hazardowa za darmo
Graj teraz

Magic Stars

  • Wazdan

Automat Magic Stars jest grą autorstwa studia Wazdan. Ta niezwykła przygoda rozpocznie się od klasycznych owocówek, tym samym motywem przewodnim będzie przede wszystkim odniesienie do owoców i znaków znanych z kasyna ubiegłego wieku. Specjalnie dla was sprawdzamy, dlaczego warto pograć i jakie są mocne strony tego rozwiązania. Przenieśmy się zatem do lat młodości, gdzie owocówki królowały w każdym lokalu.

Przede wszystkim ten slot jest o tyle ciekawy, że jest prosty i przyjazny do rozrywki. Zamieszczono na nim 3 bębny i 3 rzędy. Uatrakcyjnieniem jest na pewno dodanie aż 5 zwycięskich linii. Tzw. paylines w tej liczbie to prawdziwa rzadkość, dlatego powinno się korzystać możliwie jak najwięcej. Stawki dostosowano głównie do graczy nowych, którzy nie lubią inwestować zbyt wiele. Wazdan dołożyło wszelkich starań, by Magic Stars prezentowało się ciepło. Jackpot bazowy to z kolei 400 żetonów, które zdobędziecie bez względu na grane stawki. Procent zwrotu do gracza nie jest tu znany.

Ponieważ Magic Stars bazuje na klasycznym układzie gry, znajdziecie tam w górnej części logo, w środkowej z kolei całą planszę, podzieloną na wspomnianych już trzy kolumny. Na dole dostępne są menu oraz stan konta, a do tego przyciski wyboru stawek, linii, żetonów, zakładu maksymalnego i duży czerwony guzik spinowania, to on odpowiada za rozruch systemu. Po lewej i prawej stronie znajdziecie ilość granych linii na fioletowym tle.

Znaki dostępne w tym tytule całkowicie pozbawione są kart, co wpływa na ekskluzywność zabawy. Podstawowymi symbolami będą dzwonki, cytryny, siódemki, bary, wisienki, pomarańcze, truskawki. Najlepiej płatna jest tu kolorowa gwiazdka i to na nią radzimy polować w pierwszej kolejności. Maksymalne wygrane dostosowane są tu do graczy, którzy lubią niskie stawki i mało ryzykują. Co ciekawe, w Magic Stars zagracie całkowicie za darmo. Wszystko za sprawą wirtualnej waluty, która nie wymaga nawet zakładania nowego konta, nie mówiąc już o depozytach. Warto spróbować już teraz.

Graj za darmo Magic Stars

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Magic Stars maszyna hazardowa za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe