Magic Target graj za darmo
Graj teraz

Magic Target

  • Wazdan

Automat Magic Target nawiązuje do klasycznych owocówek z końca ubiegłego wieku. To gra, która zaoferuje nam przeniesienie do prostego świata w którym strzelamy z… owoców. Studio Wazdan dobrze podeszło do tematu, oddając maksimum możliwości tego tytułu. Jeśli zatem polujecie na coś tradycyjnego i jednocześnie liczycie na spore wygrane, powinniście się zainteresować tematem.

Magic Target opracowane został na bazie układu 5-bębnowego z 3 rzędami, na których osadzono 20 zwycięskich linii. Minimalna stawka za grę dostosowana jest do każdego rodzaju graczy, dlatego jeśli nie lubicie inwestowania pokaźnych kwot, możecie śmiało próbować swoich sił. Procent zwrotu do gracza, czyli popularne RTP (z ang.) jest tutaj nieznane a sam jackpot oszacowano na wysokości bagatela 50 000 żetonów. Ta gra oferuje duże logo w górnej części oraz pełne menu na dole. Znajdziecie tam oczywiście takie podstawy jak wgląd w menu, posiadane saldo czy też wybór ilości żetonów czy granych linii. Zakład maksymalny i automatyczna gra także istnieją. Po lewej i prawej stronie planszy widnieje oznakowanie zwycięskich dróg, także wystarczy na nie najechać.

Jednoręki bandyta Magic Target zaoferuje różnej kategorii znaki, chociaż podstawowymi są te owocowe od truskawki do śliwki i gruszki czy winogrona. Lepiej płatne są dzwonki, korony czy joker. Głównymi dodatkami są tu Wildy, które gwarantują maksymalną kumulację i wymianę innych znaków z planszy. Nie dotyczy to wyłącznie scatterów (bomba), które gwarantują 10 darmowych obrotów. Wygrana jest w nich gwarantowana, a faza jest odnawialna. Co ciekawe, dzięki niej wygracie nawet 50 000 żetonów co, może zainteresować najbardziej wymagających graczy.

Jeśli ten tytuł was zainteresował, możecie go poznać za darmo. Służy do tego wirtualna gotówka, czyli fikcyjna waluta, dostępna dla każdego. Nie wymaga rejestracji czy składania depozytów. Taka kasa jest przy tym nieograniczona, dlatego w pełni poznacie oferowany system, który przygotuje do dalszej zabawy. Radzimy poznać wszelkie systemy, ponieważ bez wątpienia wciągną was na dłuższą metę.

Graj za darmo Magic Target

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Magic Target graj za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe