Maszyna wrzutowa Double Joker Poker za darmo
Graj teraz

Double Joker Poker

  • Playson

Double Joker Poker to niezwykły automat od twórców z Playson. Jest to bez wątpienia jedna z najbardziej nietypowych gier, na jakie traficie w swoim życiu. Nie jest to klasyczny wideo slot do którego można się przyzwyczaić. W tym przypadku mowa o grze, która opiera się na pokerze, co zresztą nawiązuje do samej nazwy tej pozycji. Studio deweloperskie utrzymało nas w klimacie steampunk, dzięki czemu wejdziecie do świata na tyle charakterystycznego, że zapamiętacie go na długo. Zapraszamy do naszej krótkiej recenzji, gdzie sprawdzamy dla was mechanikę, a także wszelkie pozostałe aspekty związane z Double Joker Poker.

Po pierwsza gra pokazuje nam ciekawy układ graficzny, gdzie znajdziecie w górnej części duże logo, a także kolejny spis układów pokerowych na które zapolujecie. Pamiętacie je od najwyższego do najniższego? Dzięki tej rozpisce nigdy nie umknie to waszej uwadze. Na dole dostępne są opcje wyboru stawki (maksymalna to aż 200 żetonów) a także bilans konta czy przycisk rozruchu. Każda pojedyncza gra to rozstawienie pięciu świeżych kart, które mogą zapewnić wam zwycięstwo. Po każdym rozdaniu gracz ma możliwość zablokowania wybranych kart, by przy „drugiej ręce” otrzymać kolejną szansę na większy sukces. To najpopularniejsza opcja i bez wątpienia najbardziej atrakcyjna w przypadku tego wydania automatu. Double Joker Poker prezentuje się świetnie i nie mamy wątpliwości, że szybko się wciągniecie.

Maksymalna wygrana to aż 60 000 żetonów, co jak na pokera może robić wrażenie. W pierwszej kolejności powinniście jednak mieć na uwadze, że nie jest to wideo slot, do których przyzwyczaiło nas studio Playson. To urozmaicenie trafi przede wszystkim do osób, które lubią świeże podejście do tematu.

Grę możecie testować za darmo. Odpowiada za to fikcyjna waluta, którą przygotowało studio deweloperskie. Te pieniądze są nieograniczone ilościowo i czasowo, co pozwoli wam w szybki i przyjemny sposób poznać całość, bez jednocześnie ponoszenia strat własnych finansów. Idealny samouczek dla każdego.

Graj za darmo Double Joker Poker

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Maszyna wrzutowa Double Joker Poker za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe