Maszyna wrzutowa Happy Holidays za darmo
Graj teraz

Happy Holidays

  • Microgaming

Święta Bożego Narodzenia to wspaniały czas w roku. Nic zatem dziwnego, że gry slotowe przywitają nas ciekawym wyglądem i piękną muzykę, którą możecie znać z kolęd. Takie właśnie jest Happy Holidays, które dziś specjalnie dla was recenzujemy. To slot stworzony przez Microgaming, możecie być zatem całkowicie pewni, że będzie prosto i przejrzyście, co dotyczy tak mechanizmów jak i samego systemu rozgrywki. Oferuje się 243 zwycięskie linie, system bębnów 5 x 3 a także podstawowy jackpot w wysokości 8 000 żetonów.

Gra bazuje na barwach całkowicie świątecznych. Po lewej i prawej stronie widnieją oznakowania dotyczące proponowanych linii. Na dole z kolei znajdziecie wartość żetonów, jakie macie na koncie, a także wybór obstawianych linii, żetonów, maksymalny zakład czy przycisk gry. Nie musicie się martwić o zasady, gdyż są rozpisane na stronie. Dodatkowo możecie wszystko przetestować za pomocą wirtualnej waluty. To fikcyjne pieniądze, na podstawie których możliwe jest sprawdzanie każdej potencjalnej funkcjonalności. Nie ma przy tym konieczności zakładania konta czy też składania depozytów.

Studio deweloperskie zrezygnowało z symboli karcianych. Wszystkie dostępne znaki nawiązują do świąt. Znajdziecie tam całkiem sporą liczbę propozycji: ciasta, kurczaka, bombki, prezenty, choinki. Najważniejsze będą symbole dodatkowe. Ten z logiem gry służy tu jako znak Wild, dający nam sposobność do ponownego spina, zachowując tylko te właśnie pola na planszy. Jest też scatter, który odpowiadać będzie za dostarczenie fazy darmowych spinów. Nic zatem dziwnego, że będziecie polować właśnie na te rozwiązania, zwłaszcza, że to one odpowiadają bezpośrednio za największe, systemowe wygrane. Polcamy Happy Holidays nie tylko od święta, aczkolwiek wówczas smakuje najlepiej.

Poziom RTP tej gry nie jest znany, deweloper nie udostępnił bowiem wskazanej wartości. Pewne jest natomiast to, że jackpot końcowy wynosi tu bagatela, 8 000 żetonów.

Graj za darmo Happy Holidays

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Maszyna wrzutowa Happy Holidays za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe