Graj za darmo w slot Secret Santa
Graj teraz

Secret Santa

  • Microgaming

Klimat świąteczny udziela się nam w każdej porze roku. To wyjątkowy czas, dlatego miło się do niego wraca. Z tej też okazji Microgaming wyprodukowało automat Secret Santa. To wideo slot, który oferuje niebywałe rozwiązania i ogrom możliwości w zakresie wygranych. Specjalnie dla was zdecydowaliśmy się zatem sprawdzić produkcję i przekonać, czy rzeczywiście jest tak dobra, jak zapowiadał ją deweloper. Zapraszamy do tej krótkiej lektury i już teraz życzymy wam maksymalnych wygranych!

Gra zaoferował nam aż 1024 sposoby na wygraną. To czyste szaleństwo, które dotyczy tylko kilku obecnie tytułów na świecie. Microgaming udało się to zamieścić w klasycznej planszy 5x3, gdzie jackpot podstawowy wyniesie 1250 żetonów. Do Secret Santa dołożono również symbole Wild, Scatter oraz darmowe spiny. Wszystko to w klimacie świąt bożego narodzenia. Jednocześnie sama plansza jest przyjemna i ciepła. Na jej dole znajdziecie wszelkie kluczowe opcje, niezbędne do gry. Będzie zatem przycisk z informacjami, automatyczną zabawą, wyborem stawki (wartość żetonu pojedynczego i całkowita), do tego stan konta i potencjalna wygrana. Na czerwono oznakowano przycisk SPIN. Poznacie to oczywiście też za darmo, wszystko za pomocą wirtualnej waluty. Jest ona dostępna od ręki i nie wymaga rejestracji czy składania depozytów.

W Secret Santa wybrano standardowe figury karciane, ale też potrawy świąteczne, kominek czy oczywiście samego Świętego Mikołaja. Jako znak Wild zastosowano tu nazwę gry. Zamienia on inne symbole z planszy, dając większe potencjalne wygrane. Jako Scatter jest z kolei mały zapakunek, dający do 250 żetonów nagrody. Ta rynkowa pozycja oferuje dodatkowo 7 tajemniczych dodatków, które uruchamiane będą w czasie gry. Mogą to być mnożniki czy też… no właśnie, co?!

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Secret Santa

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj za darmo w slot Secret SantaZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe