Ho Ho Ho maszyna wrzutowa online
Graj teraz

Ho Ho Ho

  • Microgaming

Święta Bożego Narodzenia to wspaniały czas w roku. Nic zatem dziwnego, że gry slotowe przywitają nas ciekawym wyglądem i piękną muzykę, którą możecie znać z kolęd. Takie właśnie jest automat Ho Ho Ho, które dziś specjalnie dla was recenzujemy. To slot stworzony przez Microgaming, możecie być zatem całkowicie pewni, że będzie prosto i przejrzyście, co dotyczy tak mechanizmów jak i samego systemu rozgrywki. Oferuje się 15 zwycięskich linii, system bębnów 5 x 3 a także podstawowy jackpot w wysokości 500 żetonów.

Gra bazuje na barwach całkowicie świątecznych. Po lewej i prawej stronie widnieją oznakowania dotyczące proponowanych linii. Na dole z kolei znajdziecie wartość żetonów, jakie macie na koncie, a także wybór obstawianych linii, żetonów, maksymalny zakład czy przycisk gry. Nie musicie się martwić o zasady, gdyż są rozpisane na stronie. Dodatkowo możecie wszystko przetestować za pomocą wirtualnej waluty. To fikcyjne pieniądze, na podstawie których możliwe jest sprawdzanie każdej potencjalnej funkcjonalności. Nie ma przy tym konieczności zakładania konta czy też składania depozytów.

Studio deweloperskie zrezygnowało z symboli karcianych. Wszystkie dostępne znaki nawiązują do świąt. Znajdziecie tam całkiem sporą liczbę propozycji: ciasta, kurczaka, sanie z prezentami. Najważniejsze będą symbole dodatkowe. Ten z logiem gry służy tu jako znak Wild, dający nam sposobność do ponownego spina, zachowując tylko te właśnie pola na planszy. Jest też scatter, który odpowiadać będzie za dostarczenie fazy darmowych spinów. Nic zatem dziwnego, że będziecie polować właśnie na te rozwiązania, zwłaszcza, że to one odpowiadają bezpośrednio za największe, systemowe wygrane. Polcamy Ho Ho Ho nie tylko od święta, aczkolwiek wówczas smakuje najlepiej.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Ho Ho Ho

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Ho Ho Ho maszyna wrzutowa onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe