Darmowa gra w Easter Surprise
Graj teraz

Easter Surprise

  • PlayTech

Studio deweloperskie Playtech przyzwyczaiło swoich graczy do mega hitów, często powiązanych z grami czy filmami lub serialami. Dlatego odstępstwo w formie Easter Surprise może poważnie zaskakiwać. Jest to gra, która nawiązuje do świąt wielkanocnych, dlatego niemalże wszędzie znajdziecie tam królików, koszyczki czy też pisanki. Sprawdzaliśmy dla was wszystkie potencjalne atuty tej pozycji rynkowej. Czy warto zagrać i na jakiej podstawie? Śpieszymy z najważniejszymi informacjami.

W Easter Surprise zastosowano klasyczny system 5 kolumn i 3 rzędów. Zaowocowało to w 20 zwycięskich układów, a także niskie stawki początkowe na grę. Wszystko uzupełniają Wild i Scatter, ale też darmowe spiny i gra bonusowa, bezpośrednio związana z pisankami. Plansza jest bardzo kolorowa, z wykorzystaniem ładnych grafik. Na dole przejrzyste menu wprowadzi was w charakter świąt. Znajdziecie tam informacje o tytule, przycisk automatycznej gry, wybór stawek na daną linię i ich ilość, czy też zakład maksymalny. Propozycję urozmaica opcją hazardowa, pozwalają podwajać wygrane przy odrobinie szczęścia. Ponieważ gra dostępna jest w opcji za darmo, wszystkim polecamy sprawdzić ją w pierwszej kolejności właśnie w taki sposób. Dzięki temu dotrzecie do wspomnianych przez nas opcji i bez rejestracji czy depozytu ocenicie, jak się wam podoba.

Poza klasycznymi znakami karcianymi znajdziecie tam wiele opcji premiowych. Pierwszą z nich są oczywiście Wild, które zamieniają inne grafiki z planszy, dając graczowi więcej okazji do znacznych wygranych. Jest też gra bonusowa, którą już wspomnieliśmy, oraz tajemnicze Scattery jako prezenty, gwarantujące fazę darmowych spinów. Wszystko to łączy się w fajną i ciepłą całość, dzięki czemu otrzymacie interesujący produkt, któremu dobrze jest poświęcić nie tylko uwagę, ale i czas.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Easter Surprise

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra w Easter SurpriseZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe