Automat hazardowy Lucky Witch za darmo online
Graj teraz

Lucky Witch

  • Microgaming

Przedstawiamy krótką recenzję gry Lucky Witch. To jeden ze slotów studia deweloperskiego Microgaming. Na jego podstawie otrzymacie układ 5x3 (5 kolumn, 3 rzędy), które jednocześnie oferuje 15 sposobów na wygraną. To przyjazna gierka, która cała jest osnuta wręcz magią i dziwnymi istotami, które są z nią powiązane. Jak zacząć grać i dlaczego warto? Zostańcie z nami i poznajcie wszystkie te sekrety.

W Lucky Witch zagramy także za darmo. Oczywiście sprawia to, że poznacie system bez ponoszenia własnych kosztów. Nie ma też konieczności zakładania konta, tym samym od razu przechodzicie do zabawy. Poza magicznymi obrazkami znajdziecie tam na dole wgląd w wygrane linie, wartość posiadanych demo coins, a także ilość postawionych linii, żetonów czy maksymalny zakład i potencjalną wygraną. Nie brakuje w prawym dolnym rogu słynnego SPIN.

Bardzo ciekawie rozwiązano sprawę pojawiających się znaków. Jest ich niezwykle dużo. Nie ma tu klasycznych karcianek, mamy za to szalone dynie, kamienie, mikstury, zwoje, gargule oraz magiczne zwierzęta. Jest też czarownica, która daje jackpot w wysokości 20 000 żetonów! Znak Lucky Witch oznacza tutaj Wild, a ten z kolei zamienia inne znaki na cztery najlepiej płatne, do tego potencjalne wygrane są podwajane.

W grze występują cztery bonusy: Mystery bonus (podnoszenie 3 z 12 znaków), Spell Book Bonus (podnosimy jedną z trzech książek z mnożnikami), Pumpkin Bonus (podnosimy dynie z ogromnymi nagrodami) oraz Magic Potion Bonus. Wszystko to daje ogromne pokłady gry, którą warto poznać. To całe godziny doskonałe rozrywki. Polecamy zarówno początkującym, jak i tym, którym znudziły się klasyczne gry. Jest tu dużo atrakcyjnych nowości oraz potężny jackpot.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Lucky Witch

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Lucky Witch za darmo onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe