Miami Beach maszyna wrzutowa online
Graj teraz

Miami Beach

  • Wazdan

Automat Miami Beach będzie bez wątpienia jednym z największych hitów z jakimi kiedykolwiek mieliście do czynienia. Wszystko to za sprawą niebywałego połączenia gry i umiejscowienia jej na gorącej plaży do której każdy z nas tęskni. Zanim przejdziemy do tego, jak działa ich system w praktyce, zdradzimy wam motyw przewodni. A jest to oczywiście plaża i piękne kobiety, które uruchamiają tu doskonałe animacje. Za realizację wideo slota odpowiedzialne jest studio Wazdan i to właśnie oni zapraszają was do zabawy. Jest co najmniej barwnie, aczkolwiek ta kolorystyka nie będzie tu przecież najważniejsza.

Sam slot oferuje układy po 5 bębnów i 3 rzędy, a samych zwycięskich linii znalazło się tam aż 20. To na nie będziecie polować podczas poszczególnych zakręceń. Stawki minimalne są tu w pełni zadowalające, natomiast nie podano oficjalnie poziomu RTP, dlatego należałoby zakładać, że mieści się w normie. Jackpot bazowy? To 1 000 żetonów po które sięgnąć można absolutnie w każdej chwili.

Jak prezentuje się gra? Oczywiście kolorystyka nawiązuje do plaży. Jest dużo niebieskich barw czy też piaskowych. W centralnej części widnieje napęd, który będzie podzielony na system 5 do 3. Na dole widnieje przycisk informacji oraz wybór granych linii, wartość zakładu, automatyczna gra oraz tryb turbo, znacząco przyśpieszający zabawę. Miami Beach wygląda naprawdę imponująco. Podstawowymi znakami są tu karciane od 10 do asa, ale też flaming, boom box, surfer czy piękne kobiety. Najlepiej płatne są rzecz jasna trzy symbole deski surfingowej, surfera i kobiet.

Pierwszy znak oznacza multiplier symbol, który automatycznie powiększy wszystkie wasze wygrane podczas gry. Surfer z kolei odpowiada za włączenie 10 darmowych spinów, a także podwójnego mnożnika nagród. Na koniec są piękne kobiety oznakowane jako Wild, pojawiają się wyłącznie w fazie free spinów i także powiększają wygrane.

Cały system można testować za darmo, wszystko za pomocą wirtualnej waluty, którą Wazdan udostępnia wszystkim graczom, bez konieczności rejestracji.

Graj za darmo Miami Beach

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Miami Beach maszyna wrzutowa onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe