Darmowa gra wrzutowa Dolphin Reef
Graj teraz

Dolphin Reef

  • PlayTech

Prezentujemy wam grę Dolphin Reef, które pochodzi od studia Quickfire, podległego marce Microgaming. Otrzymujemy produkt, który przenosi nas do świata morskich stworzeń, gdzie relaks i spokój gra główną rolę. To slot, który przede wszystkim jest mocno wyważony. Prezentujemy krótką recenzję, która pokazuje główne atuty i możliwości opisywanego tytułu. Przekonajmy się, czy warto zagrać i dlaczego. We wstępie zaznaczymy, że gierkę możecie przetestować za pomocą wirtualnej waluty. Innymi słowy, nie musicie zakładać konta, wypełniać formularzy rejestracyjnych, a także nie ma żadnej konieczności dokonywania wpłat, choćby najniższych. Pozwala to na zapoznanie się z grafiką, ścieżką dźwiękową i panującymi mechanizmami, które przygotowało Quicfire. Zaczynajmy!

To przede wszystkim system z pięcioma bębnami i trzema rzędami. Oferuje aż 25 zwycięskich układów, na które będziecie polować. Można je wszystkie sprawdzić bezpośrednio z poziomu planszy, po kliknięciu we wskazaną cyfrę. Na planszy poza obrotowymi znakami znajdziecie też informacje o grze, automatyczną grę, ilość obstawionych linii, wartość zakładu czy przycisk gry za maksymalną stawkę. W prawym dolnym rogu widnieje przycisk Spin.

Wśród znaków nie brakuje klasycznych propozycji karcianych, od dziewiątek (9) przez 10, J, Q, K i Asa. Następnie znajdziecie bardziej cenne propozycje, jak rozgwiazdę czy konika wodnego i żółwia. Bardzo ważną cechą gry Dolphin Reef jest opcja „Gamble”, czyli popularnego hazardu. Dzięki temu po uzyskaniu zwycięskiego układu będziecie w stanie zaryzykować i obstawić, czy gracie o dwa razy większą wygraną, czy odchodzicie z takim sukcesem, jaki już macie za sobą. Od was zależy jak wiele chcecie wygrać, gdyż potencjalne zwycięstwa w ten sposób możecie „przelosować” do pięciu razy, znacznie poprawiając swoje saldo gracza. W grze dostępna jest opcja Re-Spin, czyli ponownej gry bez konieczności inwestowania. Odpowiednia grafika w tej sprawie pojawia się na polach 1, 3 i 5.

Maksymalny jackpot wynosi tutaj 5 000 żetonów i wygracie go, jeśli na planszy pojawi się pięć symboli Clown Fish.

Graj za darmo Dolphin Reef

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wrzutowa Dolphin Reef Zagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe