Dolphin Cash  maszyna wrzutowa online
Graj teraz

Dolphin Cash

  • PlayTech

Automat Dolphin Cash przeniesie nas do niesamowitego świata morskich stworzeń i niebieskiej, czystej wody. Za wideo slota odpowiada studio deweloperskie Playtech. Jak zapewne wiecie, głównie produkują rozwiązania nowoczesne, dlatego też znajdziemy tu wiele nawiązań do innowacyjnych rozwiązań, których mogliście do tej pory nie widzieć. Grafika jest ładna, a gra się szybko. Operator pokusił się o kilka urozmaiceń, które znacznie wpływają na całą zabawę i oddają nam jeszcze więcej przyjemności niż zwykle.

Tytuł ten wykorzystuje 5-bębnowe rozwiązanie z 3 rzędami, a także 30 zwycięskich układów. To właśnie one sprawiają, że wygrywacie. Łącznie poziom RTP, czyli procent zwróconej inwestycji do gracza nie został tutaj podany do publicznej wiadomości, co niektórych zaangażuje jeszcze bardziej. Podobnie można powiedzieć o jackpocie klasycznym, który sięgnął 4 000 żetonów. Przy minimalnej stawce za grę 0,01 wygląda to naprawdę ciekawie.

Gra ma bardzo klasyczny wygląd. Na dole znajdziecie wgląd w swoje saldo, odnośniki eksperta i pomocy, a także wybór linii, żetonów, zakład maksymalny i przycisk spinowania. Po lewej i prawej stronie znajdują się z kolei cyfry nawiązujące do zwycięskich układów, które można w każdej chwili sprawdzić. Jak wspomnieliśmy, Dolphin Cash to gra o oceanie, zatem poza karcianymi znakami od 10 do asa znajdziecie tam różnego rodzaju muszelki, wodną roślinność, , wodorosty czy ryby i mewy. Głównym atutem jest tu logotyp gry, który oznacza symbol Wild. Zamienia on wszystkie inne grafiki z planszy, by dostosować się do najlepszego możliwego manewru. Z kolei Scattery (złote pienążki) wypłacane są wyłącznie od lewej do prawej stronie i powiększają wygrane w zależności od stawek. Pamiętajcie zresztą, że ta faza włącza nam darmowe spiny (12), które dodatkowo powiększają każdorazowo sukces.

Gra za pomocą znaku delfina włącza fazę Shifting Wild, a przycisk BONUS z księżycem w tle włącza ciekawą fazę, która przeniesie was na specjalną, losowo wygenerowaną planszę dodatkową. To trzeba zobaczyć i przekonać się na własnej skórze.

Graj za darmo Dolphin Cash

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Dolphin Cash  maszyna wrzutowa onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe