Gra wrzutowa Wacky Waters za darmo
Graj teraz

Wacky Waters

  • PlayTech

Automat Wacky Waters to coś dla fanów oceanów i morskich przygód. Jest to produkcja autorstwa Playtech. Studio deweloperskie opracowało system, który bazuje bezpośrednio na przeniesieniu nas w rejony wodne, gdzie żyją wszelkiej maści stworzenia. Przy tym wszystkim zadbano o rozwiązania mechaniczne i graficzne, które wciągnąć mogą na długie godziny, a także dostarczą potencjalnie dużych wygranych finansowych. Jak prezentuje się całość? Zapraszamy do krótkiej lektury tej recenzji.

Gra przeniesiona jest na 5 bębnów i 3 rzędy. To standardowy mechanizm z których korzysta zdecydowanie większość gier. W tym wszystkim zamieszczono 15 zwycięskich linii, gdzie stawki za pojedynczą linię zaczynają się od min. 0,01 żetonu. To bardzo nisko, dzięki czemu zadowoleni mogą być także początkujący i niewymagający gracz. Procent zwrotu inwestycji nie jest tu publiczny, jednakże kumulację bazową oszacowano na 3 000 żetonów. Jak prezentuje się sama plansza gry i na co zwrócić uwagę?

Po pierwsze gra ma bardzo humorystyczny humor. Na górze widnieje logo, na dole z kolei informacje, wybór granych linii i wartość żetonow, a także tryb turbo oraz gry automatycznej. W środku z kolei znajdują się rzecz jasna bębny na które możecie zapolować. Nie zdecydowano się tu na implementację pokazującą zwycięskie linie, dlatego jeśli chcecie sprawdzić ten system, konieczne jest wejście do opcji „Info”.

Występująca tam symbolika to również znaki karciane. Wszystkie są jasnoniebieskie, aż do asa. Znacznie lepszą wypłatę znajdziecie wszak dzięki gwieździe, rekinowi, krewetce czy konikowi wodnemu. Wyglądają przy tym bardzo komicznie, więc od razu poprawicie sobie humor. Znakami kluczowymi są tu Scattery oraz Wild. Pierwsze z nich włączają fazę darmowych spinów, drugie natomiast wymieniają grafiki widoczne w tej chwili na planszy.

Gra Wacky Waters dostępna jest również przy użyciu wirtualnej waluty. To fikcyjna gotówka, która jest nieograniczona w każdym możliwym aspekcie. W praktyce oznacza to, że każdy gracz może z niej korzystać dowolnie, według uznania. Nie ma to potrzeby rejestrowania konta.

Graj za darmo Wacky Waters

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra wrzutowa Wacky Waters za darmo Zagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe