Neon Life jednoręki bandyta bez rejestracji
Graj teraz

Neon Life

  • PlayTech

Automat Neon Life to slot, który z jednej strony nawiązuje do klasycznego jednorękiego bandyty, z drugiej daje powiew nowości. Dlaczego się tak dzieje? Odpowiada za to ciekawy układ graficzny w połączeniu z mechanizmami, które zastosowało studio Playtech. Z tej też okazji zapraszamy was gorąco do naszej recenzji w której opisujemy wszelkie mocne strony, jak również przybliżamy całościowo mechanizm, który możecie spotkać. Jak to zwykle bywa w pozycjach tego typu, możecie je testować za darmo. Oznacza to tyle, że nie ma konieczności zakładania konta i wypełniania formularzy (nie podacie żadnych danych osobowych!), jak również wypuszczania depozytów, nawet tych najniższych. Zajawka całkiem ciekawa, nie uważacie? Stąd też zachęcamy do kolejnych treści, które dla was przygotowaliśmy. Miłej lektury, ale przede wszystkim, w tej dłuższej perspektywie, wielkich wygranych, które dają ogrom radości.

Neon Life to gra, która składa się klasycznego układu 5x3, któremu bliżej już bezpośrednio do nowoczesnych gierek. Ma przy tym 243 sposoby na wygraną. To kolejny ukłon w stronę graczy młodszych, którzy przywiązują uwagę do nowinek spotykanych na rynku. Spokojnie zagracie w ten tytuł na wszystkich możliwych urządzeniach, tym samym również na tabletach czy smartfonach. To pełne klasy symbole utrzymane w jazzowym stylu, jakbyście byli w muzeum neonów. Gra zawiera takie bonusy jak system gier Free Spins, zapewnią w ten sposób nawet 25 zakręceń, całkiem za friko i bez ponoszenia opłat związanych ze spinem. Różnica pomiędzy tym systemem, a takim który znajdziecie u konkurencji jest taka, że jeśli uda się wam wygrywać kilka razy z rzędu, mnożnik wygranych wzrośnie do 5 – tym samym można zgarnąć niezwykle pokaźne kwoty.

Jeśli przeliczymy żetony na prawdziwą kasę, to minimalna stawka wyniesie 25 pensów, maksymalna z kolei 10 funtów. To sporo, ale ten rozrzut pozwala nam na stwierdzenie, że zagrają początkujący jak i ci, którzy liczą głównie na pokaźne kwoty w wynagrodzeniu. Wypatrujcie różnych symboli, jakie oferuje Neon Life.

Graj za darmo Neon Life

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Neon Life jednoręki bandyta bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe