Night Club 81 maszyna wrzutowa online
Graj teraz

Night Club 81

  • Wazdan

Night Club 81 to video slot, który został stworzony przez firmę Wazdan. Mamy tutaj do czynienia z maszyną wrzutową, która tematycznie nawiązuje do klubów nocnych. W szczególności imponuje tutaj warstwa wizualna, która mimo prostoty odznacza się ciekawym neonowym designem. Ponadto w momencie, kiedy utrafimy linię wygrywającą, uruchamiana jest prosta animacja. Symbole na bębnach święcą niczym logo klubów nocnych na Ibizie czy Majorce. Całość prezentuje się całkiem przyzwoicie, dzięki czemu Night Club 81 powinien spodobać się niejednemu graczowi.

Night Club 81 to jednoręki bandyta, który składa się z 4 bębnów i 3 rzędów z symbolami. Jest to automat online, który posiada system rozgrywki 81. Oznacza to, że mamy w nim aż 81 szans na wygrane. Jak w wielu innych produkcjach tego studia, minimalny zakład wynosi 0.10, natomiast najwyższy to aż 100.00. Dzięki temu możemy o wiele lepiej operować swym budżetem na grę czy też ustalić strategię na grę.

Night Club 81 to przykład typowej owocówki, w której znajdziemy wiele zróżnicowanych symboli. W systemie dostępne są takie symbole jak: gruszka, pomarańcza, śliwka, dzwonek, malina, arbuz, winogrono, siódemka, czyli znaki kojarzone z innych owocówek czy choćby samych produkcji tej marki. Najwięcej środków w grze zapewnić może nam jednak symbol Joker. Przynosi on nawet do 1200 monet. Jednocześnie pełni on rolę wild, dzięki czemu zastępuje wszystkie inne symbole na bębnach. Zamienia on 7 linii wygrywających w 81 sposobów na wygrane. W taki oto sposób znacząco zwiększają się nasze szanse na utrafienie układu wygrywającego. W Night Club 81 zabrakło niestety miejsca dla darmowych spinów czy też gier bonusowych.

Mimo wszystko Night Club 81 to całkiem interesująca maszyna wrzutowa online, dzięki której możemy liczyć na mniejsze lub większe wygrane. Z racji symboli owocowych czy prostej budowy polecana jest w szczególności tym osobom, które cenią sobie klasykę gier hazardowych. Warto wobec tego już teraz przetestować w wybranym kasynie Night Club 81.

Graj za darmo Night Club 81

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Night Club 81 maszyna wrzutowa onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe