Rhyming Reels Hearts & Tarts automat online
Graj teraz

Rhyming Reels Hearts & Tarts

  • Microgaming

Automat Rhyming Reels Hearts & Tarts jest bardzo interesującą i zaskakującą grą wideo. Twórcy z Microgaming bardzo mocno chcieli stworzyć coś nietypowego, dlatego też motyw przewodni jest tu niejako… dziwny. Poza znakami karcianymi natraficie tu tarty truskawkowe, wcinane przez chłopca grubaska. Takie połączenie może się wydać zaskakujące, jednakże na dłuższą metę odkryjecie w tym wiele uroku i dobrego humoru. My w każdym razie śpieszymy z recenzją, gdzie sprawdzamy wszelkie atrybuty powiązane z grą.

Slot oferuje 5 bębnów i 3 rzędy, co jest najbardziej sprawdzonym i jednocześnie pożądanym rozwiązaniem. Polować będziecie na 30 (słownie: trzydzieści) zwycięskich linii, gdzie stawka minimalna jest dostępna dla każdego. Bez względu na to czy dopiero zaczynacie czy jesteście doświadczonymi graczami, bez trudu dopasujecie system do swoich wymagań. Procent zwrotu inwestycji (czyli RTP) oszacowano na 96,1%, a jackpot bazowy to 1 000 żetonów. Jak go zwiększyć i co czeka w dalszej grze?

Plansza jest połączeniem jednorękiego bandyty z rozwiązaniami nowymi. Po obu stronach widnieją cyfry z pokazanymi ścieżkami sukcesu, na dole z kolei jest stan konta, przyciski eksperta i pomocy. Wybierzecie ilość granych linii, wartość zakładu, maksymalny zakład i oczywiście uruchomicie grę. Wśród symboli bazowych znajdują się karcianki do asa włącznie, ale też tarta z truskawkami, piękne kelnerki, korona, opisany już grubasek. Najważniejsze wydają się opcje z logotypem gry, który odpowiada tu za fazę Wild. Do tego dochodzą oczywiście scattery, które w przypadku Rhyming Reels Hearts & Tarts automatycznie aktywuje darmowe spiny, czyli grę, która nie wymaga ponoszenia kosztów własnych.

Ponieważ gra skrywa wiele tajemnic, na początku może wydawać się zaskakująca. Wygląd zbliżony jest wszak do klasyków, jednakże opcje bardzo mocno naciskają na rozwój technologiczny. Jeśli temat was interesuje, radzimy go poznać bliżej za pomocą wirtualnej waluty. Jest ona nieograniczona a skorzystać może absolutnie każdy. Wystarczy wejść do gry i spróbować swoich sił, bez rejestracji i składania depozytu.

Graj za darmo Rhyming Reels Hearts & Tarts

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Rhyming Reels Hearts & Tarts automat onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe