Robo Jack darmowy automat online
Graj teraz

Robo Jack

  • Microgaming

Zapraszamy do naszej recenzji! Automat Robo Jack to propozycja studia deweloperskiego Microgaming. Ta propozycja zaoferuje wszystkim graczom planszę nawiązującą do robotyki i nowoczesnych technologii. Jeśli zatem cenicie sobie rozwój w tej dziedzinie, a do tego liczycie na ciekawe wygrane pieniężne, powinniście przeczytać dalszą część materiału. Dlaczego warto pograć i jakie są główne atuty tego przedsięwzięcia? Śpieszymy z odpowiedzią.

Mówiąc o Robo Jack natraficie na planszę w bardzo klasycznym, co za tym idzie, najbardziej sprawdzonym stylu. Dostępnych jest 5 bębnów oraz 3 rzędy na które zaimplementowano bagatela, 243 sposoby na zwycięstwo. W praktyce oznacza to oczywiście tyle, że pojedynczy spin ma 243 możliwości do tego, by przynieść profity. Istotny fakt? Stawki minimalne nie są podwyższone, stąd też grą wyda się odpowiednia także dla osób, które boją się ponoszenia zbyt nadmiernych nakładów. Procent RTP nie jest tu publiczny, natomiast kumulacja ze znaków bazowych wynosi 30 żetonów. Wartość ta naturalnie będzie rozwijana w zależności od etapu gry.

W tym tytule plansza nawiązuje do kosmicznych technologii, odcienie metaliku są zatem standardowe. Na dole znajdziecie stan konta oraz wszelkie opcje dostępne dla graczy, w tym wybór stawki. Ponieważ zaimplementowane rozwiązania mogą się wam spodobać, dodamy kilka wątków w tej sprawie. Po pierwsze standardowymi znakami jakie spotkacie są te karciane, mocno przerobione na styl mechaniczny. Do tego dochodzi kufer ze złotem, wielka paczka oraz trzy oznaczenia kluczowe: Jest robot ze znakiem dolara, ale też Wild i Scatter. Pierwszy z nich automatycznie przeniesie nas do gry bonusowej (gdy traficie na trzy takie znaczki), drugi z kolei ponownie wylosuje znaki na planszy. Trzeci natomiast może aktywować fazę darmowych obrotów, co oznacza, że nie trzeba już za nie płacić.

Wszystkie osoby mogą testować Robo Jack za darmo. Służy do tego wirtualna waluta. Microgaming zadbało by należycie naszykować się do zabawy. Dzięki tej opcji poznacie wszelkie możliwe systemy, bez potrzeby zakładania konta.

Graj za darmo Robo Jack

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Robo Jack darmowy automat onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe