The Curious Machine maszyna wrzutowa online
Graj teraz

The Curious Machine

  • Betsoft

Automat The Curious Machine to produkcja studia deweloperskiego Betsoft. To oczywiście jedynie potwierdzenie i zapewnienie, że otrzymacie mocną, stabilną i bezpieczną propozycję, która wciągnie was na długie godziny. Całość opiera się tutaj o naukowca, który chce stworzyć robota na wzór człowieka. Wszystko odbywa się w klimacie steampunk, ok. 100 lat temu, kiedy rozwój technologii nie stał jeszcze na tak wysokim poziomie, jak obecnie. Czego możecie się zatem spodziewać od wideo slota i dlaczego warto w niego pograć? Wszystko wyjaśniamy w tej krótkiej recenzji, do której z tego miejsca zapraszamy.

Już na początku przywita nas lekka, ciekawa muzyka. Slot bazuje na układzie 5-bębnowym z 3 rzędami, które umieszczono na planszy, która przeniesie nas na tajemnicze poddasze. Jest dużo mechaniki, a sam klimat skusi przede wszystkim osoby, które lubią majsterkować i mają sentyment do filmów nakierowanych na sztuczną inteligencję. Ta pozycja Betsoft nie ma znanego RTP, ale występuje tu aż 30 zwycięskich linii, przez co już na początku wiecie, które zestawy paylines powinny być waszym celem.

Na górze strony znajdziecie logotyp, po lewej i prawej odnośniki do zwycięskich dróg, a poniżej bębnów widoczne są przyciski wyboru linii, wartości zakładu oraz oczywiście zakład maksymalny, łącznie ze spinem.

Przechodząc do symboliki i mechaniki odkryjecie, że tytuł wykorzystuje siedem podstawowych symboli, w których nie ma karcianek. Sprawia to, że całość prezentuje się niezwykle jednolicie. Najlepiej płatne są trzy postacie, z czego kluczowa, głównego bohatera, warta jest aż 1 500 żetonów przy układzie piątki na planszy. Rzecz jasna dla was najważniejsze będą Wildy, które dodatkowo zajmować mogą kilka pól, zamieniając przy tym inne znaczki z planszy. Do tego dochodzi klasyczny Scatter, który aktywuje fazę darmowych spinów, dzięki czemu pokręcicie całkowicie bez ponoszenia kosztów, jednocześnie wygrywając prawdziwą kasę.

Całość The Curious Machine dostępna jest także przy wykorzystaniu fikcyjnej waluty, dzięki czemu sprawdzicie cały ten system od ręki.

Graj za darmo The Curious Machine

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

The Curious Machine maszyna wrzutowa onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe