Automat do gry Electric Diva
Graj teraz

Electric Diva

  • Microgaming

Automat Electric Diva skrywa wiele ciekawych tajemnic. To gra studia deweloperskiego Microgaming, która jeszcze wielokrotnie was zaskoczy. Pozycja bazuje na bardzo mocnym układzie graficznym, który jednocześnie będzie wstępem do tej mistycznej i mrocznej krainy, w której wylądujecie. Już sama ramka, pełna szponów przedziwnych kreatur pokazuje nam, że będzie szybko i na granicy! Sam wideo slot wyprodukowano w oparciu na najbardziej sprawdzony mechanizm 5-bębnowy, który wykorzysta 3 rzędy. Grać można za niskie stawki (min. stawka za linię to 0,01 żetonu), aczkolwiek rywalizacja toczy się o 40 zwycięskich układów, gdzie jackpot podstawowy wyniesie 120 żetonów.

Ze względu na implementację licznych systemów dodatkowych, wprowadzimy was dalej w świat Electric Diva. Wideo slot, który zobaczycie ma mocną animację i nawiązuje do dwóch demonów grających na gitarze. Po lewej i prawej stronie widnieją opisywane przez nas układy, a w tle stale lata rzesza nietoperzy. Gra wykorzystuje nie tylko system Wild, który odpowiada za wymianę symboli z całej planszy. Jeśli zatem znajdzie się w zestawieniu, zaoferuje wam podmiankę pozostałych znaków (które nie są chronione jak bonus i scatter). Kluczowe wydają się jednak Scattery i gra bonusowa. Polega ona na strzelaniu do nietoperzy, co z kolei gwarantuje darmowe spiny. W zależności od tego ile ich ustrzelicie, otrzymacie dodatkowy mnożnik wygranych. Już przy pierwszym podejściu trafiliśmy na 36 free spins oraz multiplier na poziomie 3 razy. To idealny wstęp do dalszej zabawy. Zresztą, końcowy jackpot w tym rozwiązaniu może zapewnić 140 000 żetonów, co jest właściwie czystym szaleństwem.

Jeśli chcecie polować na znaki karciane od 10 do asa, a także magicznego skorpiona, nietoperze, demony i muzyków, to możecie tego również dokonać na podstawie wirtualnej waluty. To fikcyjna gotówka, która nigdy się nie kończy. Zatem możecie testować wszelkie ustawienia tak długo, jak tylko uznacie to za słuszne. Szybko nauczycie się panujących w grze zasad i uruchomicie Electric Diva na serio!

Graj za darmo Electric Diva

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Electric DivaZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe