Darmowa gra w Jumping Fruits
Graj teraz

Jumping Fruits

  • Wazdan

Slot Jumping Fruits to niezwykle ciekawa propozycja ze strony firmy Wazdan. Jest to bardzo zaawansowana graficznie i mechanicznie pozycja ze strony tej marki, albowiem mamy tutaj do czynienia z video slotem składającym się z 5 bębnów orz 3 rzędów. Mamy także do dyspozycji aż 27 sposobów na wygrane, dzięki czemu przy większości obrotów możemy liczyć na mniejsze lub większe wygrane.

Nie da się ukryć, że Jumping Fruits to bardzo ciekawe nawiązanie do owocówek, czyli jednych z pierwszych automatów na rynku. Mamy tu jednak styczność z niezwykle ciekawą warstwą graficzną - wideo, jak i oryginalnym systemem gry. Jak może nam to sugerować sama nazwa gry - wybieramy owoce podskakujące na sprężynach. Taki wybór będzie determinował następnie dostępne bonusy w grze, które różnią się dla opcji z owocem. W zależności od doboru na bębnach pojawiać się mogą inne symbole. W przypadku owoców są to: wiśnia, pomarańcza, ananas, arbuz, jest też brokuł. Przy planszy występują też trzy liczniki (w formie fiolki), które w razie ich napełnienia pozwolą na zakręcenie tym konkretnym elementem jeszcze jeden raz. Ta faza respin podniesie szansę na wasz końcowy sukces.

W grze występują również symbole wild - spotkamy dwa takie znaki: klasyczny wild oraz samo logo gry Jumping Fruits. Podczas obrotów bębnów w obu wersjach może wypaść tak zwany Szeryf, który automatycznie przynosi nam całkiem wysoką wygraną. W systemie umieszczony został oczywiście także scatter. Jeśli wylosujemy przynajmniej 3 takie znaki, to otrzymamy darmowe spiny. Aktywowany jest wtedy dodatkowy szybki bonus do gry, podczas którego możemy liczyć na znacznie wyższe wygrane niż przy podstawowej grze.

Gra kes przez to zwiększają szanse na dobry układ.

Gra jest niezwykle emocjonująca i żywa w zakresie ruchu na planszy. Dobrze jest zatem poznać ten tytuł od Wazdan przy użyciu odpowiednio dobrego komputera. Całość bez trudu przetestujecie bez dodatkowych kosztów ani bez rejestrowania konta, gdyż studio udostępnia rozrywkę w formie testowej. Dosłownie dla każdego i bez żadnych ograniczeń.

Graj za darmo Jumping Fruits

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra w Jumping FruitsZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe