Darmowa gra wideo Frog Grog
Graj teraz

Frog Grog

  • Thunderkick

Prezentujemy wam wideo slot Frog Grog. Za jego produkcję i publikację odpowiada studio Thunderkick. Deweloper słynie z odważnych i mocnych pozycji, które szczycą się świetną grafiką i doskonałymi animacjami. W tym przypadku również napotkacie na rozwiązania godne osobnej recenzji. Dlatego też sprawdzamy ten tajemniczy świat i zapraszamy was do krótkiej lektury. W przypadku Frog Grog mówimy o komnacie w której pełno wszelakich mikstur, które dodatkowo uzupełniają niezwykłe żaby, będące tu zresztą głównymi bohaterami. Jak się gra?

Gra oferuje nam układ 5 bębnowy z 3 rzędami, aczkolwiek wszystko bazuje na systemie lawinowym. Oznacza to, że jeśli uda się wam poprawnie wstrzelić w jedną ze zwycięskich linii, część znaków wyparuje i zostaną zamienione przez kolejne, które spadną na planszę. Ogólnie macie 23 drogi do zwycięstwa, czyli tzw. paylines. Cała symbolika nawiązuje do tajemniczej komnaty, niby czarodzieja, niby szalonego naukowca. Po lewej stronie dodatkowo widoczne są oznaczenia mnożników od 1 do 7, które oznaczają, że możecie wygrać nawet siedmiokrotną wartość nagrody.

Thunderkick nie udostępniło w tym przypadku współczynnika RTP, co jest ich standardowym działaniem. We Frog Grog wygrywać będziecie jednak stosunkowo często i sporo. Podstawowymi symbolami, które tam odszukacie są eliksiry w czterech kolorach. Do tego dochodzi tajemnicza roślinka oraz uwięziony w lampionie motyl lub ćma. Gra oferuje dwa ciekawe rozwiązania dodatkowe. Pierwsze z nich to tajemnicza gra (Mystery Game). System ten polega na usuwaniu z planszy większości znaczków, za każdym razem gdy to się dzieje, otrzymujecie za nie punkty. Do tego dochodzi akcja Wild Frog Symbol, która działa tu jako Wild, wymieniając znaki we wszystkie strony od spadającej żaby. W ten sposób włączacie fazę respin i wygrywacie kolejne pieniądze.

Rzecz jasna, jak to zwykle w wysokiej klasy wideo slotach, zyskacie tutaj możliwość gry za darmo. Odpowiada za to wirtualna waluta, która nie wymaga rejestracji, ani też zakładania nowego konta. Spróbujcie tego koniecznie!

Graj za darmo Frog Grog

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra wideo Frog GrogZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe