Gra wrzutowa Not Enough Kittens za darmo
Graj teraz

Not Enough Kittens

  • Thunderkick

Automat Not Enough Kittens przeniesie was w zwierzęcy świat ukochanych kotów. Autorem jest studio deweloperskie Betsoft, które odpowiada za przygotowanie i wdrożenie produkcji na rynek. Jak zatem prezentuje się ta kraina pełna czworonogów? Specjalnie dla was sprawdzamy wszystkie potencjalne rozwiązania, oceniamy dźwięki i grafikę, a także mechanizm, który zdecydowano się zastosować. Na podstawie tej lektury z łatwością podejmiecie decyzję dotyczącą przyszłej gry i zabawy, również za prawdziwe pieniądze.

W Not Enough Kittens zastosowano klasyczne rozwiązanie 5 bębnów a także 3 rzędów, co oznacza, że jest tu mechanizm sprawdzony przez setki tysięcy graczy z całego świata. Betsoft zresztą słynie z wdrożeń tego właśnie rodzaju. Przywita was skoczna i lekka muzyka, podobnie jak i wszystkie dźwięki podczas samej gry. W górnej części widnieje bohater pilnujący koty. Plansza z kolei pozbawiona jest klasycznych ramek, przez co całość wygląda jak plac zabaw, bardzo mocny graficznie. Dolna część mapy to prawdziwe centrum sterowania, aczkolwiek rzecz jasna, niezwykle uproszczone. Widnieje tam wybór granych linii, wartość żetonu i ogólna stawka gry, a także przycisk gry automatycznej czy saldo konta.

Przechodząc do mechaniki, znajdziecie tam sporo standardowych wzorów, od różnych włóczek, które zawsze są gonione przez koty. Jest też kilka kotków w ciekawych kolorach i znaki bonusowe. Nie braknie zatem systemu Wild, odpowiedzialnego za wymianę symboli z mapy, a także Scatterów, które w tym przypadku aktywują grę dodatkową. W tym przypadku otrzymacie darmowe obroty, które będą warte tyle, ile ostatni płatny spin w grze.

Rzecz jasna Not Enough Kittns oferuje system gry przez wirtualną walutę, co oznacza, że fikcyjna gotówka wkracza do akcji. Nie wymaga ona zakładania konta czy też składania jakiegokolwiek depozytu. Jest też nieograniczona czasowo i ilościowo, dzięki czemu pogracie i poznacie wszelkie zastosowane tu rozwiązania. Wideo slot to znana propozycja Betsoft, którą polecamy nie tylko fanom zwierzaków domowych, ale każdemu zwolennikowi mocnych graficznie pozycji wideo slotowych.

Graj za darmo Not Enough Kittens

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra wrzutowa Not Enough Kittens za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe