Gra hazardowa Tornado Farm Escape
Graj teraz

Tornado Farm Escape

  • NetEnt

Tornado farm Escape to niezwykle interesująca oraz wielobarwna gra hazardowa pochodząca od studia Net Entertainment. Mamy tutaj do czynienia ze zwierzętami wykorzystywanymi do pracy na farmie, które postanawiają uciec z niej poprzez tornado. Całość historii zostaje w ciekawy sposób opowiedziana poprzez intro w grze.

Gra składa się 5 bębnów, trzech rzędów oraz 20 linii wygrywających. Zgodnie z tematyką Tornado Farm Escape możemy tutaj spotkać symbole nawiązujące do farmy, czyli krowy, świnie, konie, owce, kury. Ponadto w grze znajdziemy także przedmioty z farmy, które zostały porwane przez tornado, jak radio, gumiaki, stołki czy też walizki. Gra jest niezwykle przyjemna, albowiem symbole w grze przedstawiane są w sposób animowany, a dodatkowo cały klimat potęgowany jest przez tradycyjną muzykę w stylu wiejskiego country.

W grze nie zabraknąć mogło oczywiście symbolu Wild, jakim jest tutaj telewizor. Zastępuje on większość innych symboli na bębnach. W Tornado Farm escape niezwykle interesująca dla nas będzie gra bonusowa. Uruchamiana jest ona w momencie, kiedy na pierwszym i piątym bębnie pojawią się nam symbole scatter oznaczające hot i cold. Uruchamiana jest wtedy opcja tornada. Przez nas ekran przewija się huragan, który wyłapuje dla nas potrzebne symbole do wygranej. Dodatkowo w grze istnieje funkcja burzy, która pełni dla nas rolę drugiej gry bonusowej.

Graj za darmo Tornado Farm Escape

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Tornado Farm EscapeZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe