Gra maszynowa online High Society
Graj teraz

High Society

  • Microgaming

Interesuje was bogactwo? Wszystko to, co jest z nim związane? W takim razie powinniście zwrócić uwagę na grę High Society. Autorami są specjaliści ze studia deweloperskiego Microgaming, zatem macie już na starcie pewność, że otrzymacie mocny i ciekawy produkt. Jest on przy tym wszystkim bardzo ciekawie skonstruowany, nieznacznie inaczej, a przede wszystkim lepiej graficznie, od wielu pozycji, które możecie kojarzyć z marką. Wszystko to możecie przetestować na własnej skórze, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Nie ma też konieczności wypełnienia formularzy, w tym rejestracyjnego. Nie wpłacicie ani złotówki, a poznacie mechanizm, grafikę, ścieżkę dźwiękową. Idealne wdrożenie w ten ciekawy temat.

High Society nie opowiada żadnej historii, ale nakierunkowane jest na bogactwo i tematy z tym związane. To slot, który oferuje układ 5x3 a do tego 25 zwycięskich linii na które można obstawiać. Logo główne stale się błyszczy na górze, dodając więcej prestiżu. Na dole znajdziecie stan konta (w tym demo credits), a także automatyczną grę, wartość zakładu, ilość żetonów, które stawiacie, linii, całą kwotę gry, potencjalną wygraną i czerwony guzik Spin.

Klasyczne symbole dostępne w grze to złote spinki z wisienkami, zegarek, pierścień, worek z pieniędzmi, sztabki srebra, walizka z pieniędzmi, sztabki złota i luksusowy samochód (kolejność od najmniejszej wartości). Jakby tego było mało, natraficie też na jachty i prywatny samolot. W obu przypadkach wygracie naprawdę wiele, pierwszy z nich zapewni 2 500 żetonów, drugi jeszcze o pięćset więcej. Znak High Society oznacza tu Wild, który zamienia wszystkie inne na planszy. Pojawiają się na 1 i 5 polu gry. Istnieje też symbol Scatter, oznakowany tu jako plik pieniężny. Daje on dwie możliwości: Super Wild Reels oraz Super Multiplier, który jednocześnie gwarantuje darmowe spiny i mnożnik nagród razy dziesięć. Jak zatem sami widzicie, wygrać można niezwykle dużo, w tym jeszcze darmowe spiny, które powiększą potencjalny sukces. Wygląda obiecująco? Zatem zapraszamy do gry!

Graj za darmo High Society

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra maszynowa online High SocietyZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe