Zhao Cai Jin Bao  jednoręki bandyta online
Graj teraz

Zhao Cai Jin Bao

  • PlayTech

Slot Zhao Cai Jin Bao oprócz bardzo nietypowej nazwy oferuje nam naprawdę ogrom ciekawych rozwiązań. Produkcja naturalnie skupiona jest wokół kultury dalekiego wschodu i Chin. Stąd też plansza okaże się niezwykle charakterystyczna i zapamiętajcie ją już po kilku rzutach okiem. Specjalnie dla was sprawdzamy wszelkie możliwości i zakres systemowy, który spotkacie w zestawieniu. Czy warto zagrać? To wydaje się oczywiste, teraz przekonajmy się dlaczego?

Za ten system odpowiedzialne jest bezpośrednio Playtech. To studio, które lubi mieszać rozwiązania klasyczne z nowoczesnymi technologiami. Zhao Cai Jin Bao oferuje 5 bębnów a także 3 rzędy, które oddadzą do dyspozycji 9 układów zwycięskich. Stawka minimalna i maksymalna dostosowana jest tak, by każdy rodzaj gracza bez trudu dostosował do tego swoje wymagania. Co prawda nie znamy tutaj procentu zwrotu inwestycji, ale jackpot końcowy oszacowano na poziomie 5 000 żetonów. To również wielka zachęta, której szkoda by było nie wykorzystać.

Po lewej i prawej stronie planszy znajdziecie kwiaty z cyframi. Oznaczają one zwycięskie linie, które gwarantują odpowiednio wysokie wygrane. Na dole dostępny jest zestaw informacji, a także wybór granych linii, wartość zakładu, zakładu maksymalny czy przycisk gry automatycznej. Często może się przydać w sytuacji najbardziej niespodziewanej. W centrum widnieje potencjalna wygrana i wartość końcowa zakładu.

Jeśli chodzi o wykorzystywane znaki, to część z nich nawiązuje do kart. Nie braknie tam rozwiązań od 9 do asa, chociaż z oczywistych względów nie zapewnią największych wygranych. Ważnym atutem gry jest fakt, że wygrane liczą się od lewej do prawej i na odwrót. Jeśli natomiast chodzi o grafiki, to kluczowe są tu wszelkie nawiązania do Chin, aczkolwiek najważniejsze będzie Wild i Scatter. Ten pierwszy nie tylko wymienia znaki z mapy, ale także podwaja potencjalne wygrane. Drugi natomiast klasycznie włączy darmowe spiny, które dostarczą kolejnej rozrywki.

Zhao Cai Jin Bao to gra, która dostępna jest również przy wykorzystaniu darmowej waluty. Powodzenia.

Graj za darmo Zhao Cai Jin Bao

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Zhao Cai Jin Bao  jednoręki bandyta onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe