Automat do gry Happy Jungle za darmo
Graj teraz

Happy Jungle

  • Playson

Slot Happy Jungle jest bardzo ciekawym rozwiązaniem od studia Playson. Ten deweloper przyzwyczaił nas do bardzo mocnych graficznie i technologicznie tytułów. Tymczasem w tym przypadku napotkacie na klasyk, który bardzo podobny jest do jednorękich bandytów, kojarzonych jeszcze z ubiegłego wieku. Sama propozycja nawiązuje do zabawy na plaży, słońca, relaksu i rozrywki. Ich podejście do klasycyzmu wcale nie oznacza, że będzie to wideo slot słaby lub przeciętny – przeciwnie, jest tu wiele rozwiązań, które mogą wciągnąć na długie godziny rozrywki. Dlatego też zapraszamy was do naszej recenzji i życzymy udanych łowów.

Zaczniemy od podstaw. Slot Happy Jungle to aż 20 zwycięskich układów. To co jest w nim szczególnie istotne, to podejście do kumulacji. W tym przypadku jest ona na tyle ciekawa, że pojedynczy spin zagwarantuje nawet do 500 żetonów. Samo w sobie robi wrażenie. Zmagamy się zatem zwykle nawet o kilkadziesiąt tysięcy euro. Biorąc pod uwagę, że minimalne stawki to często nie więcej niż 0,5 żetonu, mamy tu do czynienia z ciekawym pomysłem, który trafił na układ 5 bębnów i 3 rzędów. Procent zwrotu do gracza (RTP) oszacowano tu na poziomie 95,15%, co jest wartością przyzwoitą.

Abstrahując od klasycznego wystroju, znajdziecie tu plażę na głównej części ekranu, która prezentuje się bardzo ładnie i nawiązuje do cudownego lata, którego wszyscy pragniemy. Tytuł możecie poznać nawet za niego nie płacąc. O co w tym chodzi? Standardowo w Happy Jungle gracie za walutę fikcyjną. Jeśli chcecie to zmienić, wystarczy przejść do menu pieniężnego. Oczywiście pierwszą opcją polecamy osobom, które lubią poznać tytuł przed inwestowaniem prawdziwej kasy.

Napotykana tam symbolika to oczywiście znaki plażowe, ale uzupełnione o karty od 9 do asa włącznie, stylizowane bezpośrednio na roślinność. Do tego dochodzą zwierzątka, pingwiny, małpy, lemury, hipopotamy, żyrafy. Najatrakcyjniejsze będą znaki bonusowe, od gry, przez wild i scatter. Wszystkie wpływają na bardzo wysoki komfort gry i wysokość wygranych.

Graj za darmo Happy Jungle

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Happy Jungle za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe