Graj bez depozytu w Lucky Queen
Graj teraz

Lucky Queen

  • Wazdan

Jednoręki bandyta Lucky Queen jest grą hazardową od firmy Wazdan. Jest to video slot, którego tematyka osadzona jest w królestwie Azteków. Rządzone jest ono przez tytułową królową, która może nam przynieść całkiem sporo szczęścia. Wokół bębnów zaprezentowana jest tropikalna puszcza wraz z charakterystyczną aztecką piramidą. Graficznie może Lucky Queen nie stoi na wysokim poziomie, ale mimo wszystko gra prezentuje się całkiem dobrze.

Lucky Queen jest przykładem standardowego automatu online, na który składa się 5 bębnów oraz 3 rzędy z symbolami. Marka wazdan zdecydowała się wprowadzić do Lucky Queen 20 linii wygrywających. Tak jak w wielu innych produkcjach tej marki, mamy tutaj do czynienia z trzema opcjami wyboru ilości linii: 5, 10 lub 20 linii. Oczywiście każdy wybór zwiększa lub zmniejsza nasze szanse na dobry układ, jak i ma również wpływ na wysokość samego zakładu. Przy 7 poziomach monety możemy decydować się na niską stawkę - od 0.10 lub też na bardzo wysokie kwoty - max do 100.00.

Lucky Queen to przede wszystkim symbole karciane. W systemie gry znajdziemy figury karciane: A, K. Q, J, 10 oraz 9. Do tego dochodzą symbole tematyczne, jak aztecka piramida, kukurydza, drapieżny kot, tytułowa Lucky Queen. Właśnie królowa aztecka jest w stanie zagwarantować najwyższe wygrane: do 50 tysięcy monet! Jest ona także symbolem wild, dzięki czemu może zastępować wszystkie inne symbole na bębnach z wyjątkiem scatter oraz multiplier. Obecny w grze scatter jako wspomniana wcześniej piramida w zależności od liczby 0 3, 4 lub 5, przynosi nam 15, 30 lub 90 darmowych spinów. Podczas gry darmowymi obrotami możemy liczyć na przynajmniej dwukrotny mnożnik za wygrane. W Lucky Queen obecny jest również multiplier pod postacią papugi. Jeśli pojawi się on na bębnie, automatycznie zwiększa mnożnik za wygrane.

Marzą się tobie wysokie wygrane, ciekawa rozgrywka? Jeśli tak, to jednoręki bandyta Lucky Queen będzie idealnym wyborem. 50 tysięcy monet, 90 darmowych spinów to tylko część atrakcji w tej grze.

Graj za darmo Lucky Queen

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bez depozytu w Lucky QueenZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe