Adventure Palace maszyna hazardowa za darmo
Graj teraz

Adventure Palace

  • Microgaming

Przenieśmy się na chwilę do Afryki, gdzie główną rolę odgrywają piękne zwierzęta. Ze świecą szukać ich w Europie, zatem takie grafiki mogą siłą rzeczy kusić. Wszystkich fanów zapraszamy zatem do tytułu Microgaming, które wdrożyło do sieci automat Adventure Palace. Jest to gierka, która częściowo nawiązuje do klasyków z lat 90-tych, ale jednocześnie ma w sobie wiele atrybutów powiązanych z nowinkami. Tym milej jest nam zaprezentować pozycje i pokazać wam wszystkie jej mocne strony.

Adventure Palace to gra, która została utworzona w systemie 5-bębnowym. Ma przy tym 3 rzędy i jest niezwykle klasyczna, chociaż daleko jej do typowego jednorękiego bandyty. Ma tylko 9 zwycięskich układów i wszystkie je możecie sprawdzić najeżdżając myszką na lewą lub prawą stronę planszy, gdzie widnieją wszelkie cyfry powiązane z tematem. Minimalna stawka jest naprawdę niska, znajdziecie tam także rozwiązania Wild, Scatter i darmowe spiny.

Grę możecie testować za pomocą wirtualnej waluty. Nie wymaga ona rejestracji, składania depozytów, jest też całkowicie nieograniczona. Nie trzeba się zatem martwić o żadne formalności, po prostu czeka was czysta rozrywka. Na dle planszy wybierzecie wszelkie opcje menu, od gier, po bank, opcje, wybór linii, wartość żetonów, zakładu, maksymalny zakład. Plansza jest zielona i nawiązuje ogólnie do natury.

Występujące tam znaki to nie tylko te karciane od 9 do asa, ale też słonie, czaple, kobry, ukryte budowle. Są też znaki Wild, które zamienią wszystkie na planszy oraz scatter, oddające fazę darmowych spinów. Gra bonusowa pozwala natomiast na potencjalnie większe wygrane, w zależności od tego, na jakie pola zdecydujecie się postawić. Wygląda naprawdę niezwykle obiecująco.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Adventure Palace

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Adventure Palace maszyna hazardowa za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe