Zoom bezpłatna gra
Graj teraz

Zoom

  • Thunderkick

Automat Zoom to twór ze studia Thunderkick. Sam ten fakt na pewno daje wam do myślenia. Deweloper dba o nowinki i wiele innowacji, co zresztą będzie tutaj bardzo mocno odczuwalne. Wszystko za sprawą chociażby unikatowego systemu gry, z którego korzysta może kilka pozycji na świecie. Między innymi właśnie dlatego zdecydowaliśmy się przygotować krótką recenzję, która należycie wprowadzi was w ten barwny świat owocówki współczesnej. Jesteście gotowi na przygodę? Zatem zaczynamy wspólnie.

Zoom to owocówka, aczkolwiek osadzona w fioletowym świecie układu 6 bębnów i 4 rzędów. To niezwykle nietypowe rozwiązanie, co samo w sobie jest wielkim wstępem do tej też gry. Znajdziecie w niej 64 zwycięskie układy, czyli tzw. paylines na które się poluje i które zapewniają wygrane pieniężne. Aby poznać je wszystkie musicie przejść do zakładki menu, która znajduje się w lewym dolnym rogu. Na dole także dostępne będą stan konta, wartość zakładu czy też przycisk gry automatycznej i rozruch (Spin).

System pokazuje nam sześć klasycznych znaków: wiśnie, arbuz, cytryna, winogron, dzwonek, siódemka oraz gwiazdka. Wielkim atutem jest jednak rozwiązanie Zoom, które przejawia się poprzez symbol litery Z na planszy. Gdy pojawi się układ złożony z co najmniej czterech tych grafik, może on doprowadzić do powiększenia tego rozwiązania, co obejmie nawet cztery całe bębny. Wówczas wygrana będzie niezwykle pokaźna. Thunderkick dodatkowo nie pominęło znaków Wild, które wymienią wszelkie inne symbole z planszy, by ostatecznie doprowadzić do znacznej nagrody pieniężnej.

Jak zatem sami widzicie, jest tu sporo innowacji, które doskonale mieszają się z zagraniami tradycyjnymi czy nawet klasycznymi. Tym samym Zoom warto dodać do swojej listy gier w które trzeba jeszcze zagrać. Pamiętajcie, że całość jest do waszej dyspozycji także za sprawą wirtualnej gotówki, którą Thunderkick udostępnia każdemu, bez konieczności rejestracji czy tym bardziej składania jakiegokolwiek depozytu. Te fikcyjne pieniądze, które obrócicie nie są limitowane, dlatego szybko przyswoicie system tutejszej rozgrywki.

Graj za darmo Zoom

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Zoom bezpłatna graZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe