7 Oceans maszyna wrzutowa online
Graj teraz

7 Oceans

  • Microgaming

Każdy człowiek, który ceni sobie jednorękiego bandytę i klasyczne gierki, prędzej czy później trafią na slot 7 Oceans. Jest to jedna z gier Microgaming. Samo to będzie dla was gwarancją dostarczenia najlepszej możliwej rozrywki z tego zakresu. Tym mile jest nam zaprezentować twór, który nawiązuje bezpośrednio do hitów, które kojarzyć możecie jeszcze z czasów końca ubiegłego wieku. Będzie zatem prosto i przejrzyście, aczkolwiek wcale nie oznacza to, że nie otrzymacie doskonałej zabawy. Bynajmniej. Tu zaczyna się walka o prawdziwe pieniądze, często bardzo zresztą wysokie.

W 7 Oceans znajdziecie układ w stylu 3 kolumn i 3 rzędów, który jest bezpośrednią zmianą w stosunku do tego, co znajdziecie we współczesnych wideo slotach. Oferuje w tym wszystkim jeden układ zwycięski, liczony od lewej do prawej, a także stosunkowo niski zakład minimalny. Tytuł całkowicie pozbawiono dodatków jak Scatter, gra bonusowa oraz darmowe spiny, dzięki czemu nie musicie się martwić zapamiętywaniem dodatkowych faz. Całość ma być nakierowana na błyskawiczną zabawę, co zresztą Microgaming się udało. Jeśli chcecie sprawdzić na własnej skórze, jak to wygląda, doradzamy wam skorzystać z demo credits. To fikcyjna waluta, na podstawie której zagracie tak dużo rund, jak tylko będziecie chcieli. Bez konieczności zakładania konta czy też deponowania środków pieniężnych.

Gra 7 Oceans  oddaje przyciski wyboru zakładu, jego wartości, rozwiązania z bankiem i pomocą, a także prosty przycisk startu. Jeśli chodzi o występujące znaki, to znajdziecie tam od barów w różnym wydaniu oraz siódemki. Łącznie dadzą nawet 4 000 żetonów, co jak na owocówkę jest bardzo dobrym rezultatem.  Klimat oceanu jest tu wszechobecny, ale trzeba przede wszystkim pamiętać, że jest to prawdziwy klasyk, który skupia się na błyskawicznym spinowaniu. Propozycję kierujemy przede wszystkim do tych osób, które lubią prostotę i nie lubią kombinowania z mechanizmami i technologiami, które stają się obecnie coraz popularniejsze. Zagrajcie i spróbujcie swoich sił, przy wirtualnej walucie to nic nie kosztuje.

Graj za darmo 7 Oceans

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

7 Oceans maszyna wrzutowa online Zagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe