Graj za darmo na maszynie hazardowej Fountain of Youth
Graj teraz

Fountain of Youth

  • PlayTech

Marzycie o wiecznej młodości? Slot Fountain of Youth nawiązuje właśnie do tej legendarnej historii. Mając na uwadze prawdziwą magię, chcielibyśmy zaprezentować tą niebywałą produkcję Playtech. Studio deweloperskie nie słynie z implementacji klasyków, dlatego tak udana pozycja będzie dla was czymś nowym. Mimo prostego charakteru gry, nawiązującego do jednorękich bandytów z ubiegłego wieku, spotkacie tu bardzo przyjazną i ciepłą szatę graficzną, która nie odbiega od konkurencji pod żadnym pozorem. Stąd też śpieszymy z recenzją, jak wygląda Fountain of Youth od środka i czy warto pograć?

Opisywana przez nas gra oferuje 3 bębny i 3 rzędy, co nawiązać ma dokładnie do pierwszych gier tego typu. Zdecydowano jednak, że tytuł zaoferuje 3 zwycięskie linie, a minimalna stawka za linię wyniesie dokładnie 0,01 żetonu. Jackpot to 800 żetonów, a procent zwrotu inwestycji (czyli RTP) szacowany jest na wysokie 97%. Mając to wszystko na uwadze sprawdzamy pozostałe opcje, dostępne w tej grze Playtech.

Napisaliśmy wyżej, że gra jest niezwykle prosta. To spore odstępstwo w przypadku ekipy dewelopera, który lubuje się w nowych technologiach. Plansza podzielona jest na odpowiednie kategorie, z czego w dolnej części dostępne jest menu, a także stan konta. Jeśli natomiast chodzi o symbolikę, nawiązuje do fontanny młodości, ale też do zwierząt, dzięki czemu znajdziecie tam motyle i wszelkiej maści płazy czy nawet kwiaty. Zdecydowanie najlepiej opłacalne są tu znaczki kluczowe.

Tytuł pozbawiony jest naturalnie scatterów, ale też gier bonusowych i darmowych spinów, nie ma tż do dyspozycji symboliki Wild, co może być pewnego rodzaju zaskoczeniem. Wszystko opiera się na błyskawicznym spinowaniu, co ucieszy fanów prawdziwych klasyków. Jeśli temat was interesuje, gorąco radzimy przetestować go za darmo. Taką możliwość udostępnia Playtech dzięki swoim wirtualnym pieniądzom. Są nieograniczone, tak ilościowo jak i czasowo. Skorzystać może każdy, wystarczy przejść do gry i podjąć rękawice.

Spróbujcie, to nic nie kosztuje, a zadowolenie jest tu gwarantowane.

Graj za darmo Fountain of Youth

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj za darmo na maszynie hazardowej Fountain of YouthZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe