Automat do gry Atlantis Queen za darmo
Graj teraz

Atlantis Queen

  • PlayTech

Atlantis Queen Slot to gra hazardowa, której twórcą jest firma Playtech. Mamy tutaj do czynienia z grą wrzutową, której bohaterką jest królowa Atlantyku, którą jest syrena. Atlantis Queen oparta jest w związku z tym na motywach morskich. Zetkniemy się tutaj z podwodnym światem, mitycznym królestwem, rybami, zwierzętami morskimi. Sam video slot prezentuje się całkiem dobrze pod względem graficznym. W przypadku utrafienia układu wygrywającego uruchamiana jest prosta animacja.

Atlantis Queen to standardowy na obecne czasy automat online, który posiada 5 bębnów oraz 3 rzędy symboli. Playtech umieściło tu 25 linii wygrywających, co jest całkiem dobrym wynikiem. Ma to oczywiście wpływ na wysokość stawek. Minimalny zakład w grze możliwy jest już od 0.01, natomiast najwyższa stawka to aż 1250! Dzięki temu możemy grać za niskie i dla wielu bezpieczne stawki, jak i pokusić się o całkiem wysokie wygrane przy dużych sumach za obrót.

W Atlantis Queen zetkniemy się z wieloma odmiennymi symbolami. Na bębnach najwięcej spotkamy symboli karcianych, czyli A, K, Q, J, 10 oraz 9. Z oczywistych względów nie przynoszą one tak dużych wygranych jak pozostałe symbole. Mowa tutaj o rybach, skrzyni ze złotem, specjalnej pieczęci czy postaci Zeusa. To właśnie ten ostatni może przynieść nam do 5000 wygranej.

W Atlantis Queen dostępne są także symbole specjalne. Wild pod postacią tytułowej królowej pojawia się na bębnach 2, 3, 4 i może zastępować wszystkie inne symbole z wyjątkiem scatter. Jeśli utrafimy 3 symbole wild, to aktywowany jest Pearl Bonus. Na bębnach pojawia się wtedy 9 małż, które dają nam w nagrodę perły z wybraną wartością. Scatter pod postacią podwodnej świątyni aktywuje dla nas Atlantic Temple Bonus. Możemy wtedy wygrać darmowe spiny, multiplier, extra scattery. Przy odpowiednim szczęściu możemy wygrać całkiem sporo darmowych spinów z dobrym mnożnikiem.

Atlantis Queen to gra, która z pewnością może przynieść całkiem spore wygrane. Szczególną uwagę przykuwają dwa dostępne w niej bonusy.

Graj za darmo Atlantis Queen

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry Atlantis Queen za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe