Automat do gry American Dad za darmo
Graj teraz

American Dad

  • PlayTech

W automat American Dad spotkacie się z jedną z najbardziej rozpoznawalnych kreskówek świata. To kolejny przykład na współpracę Playtech ze stacjami telewizyjnymi. Jeśli zatem szukacie slota, który nawiązuje do tego, co widzicie na ekranie, dobrze jest spróbować. Specjalnie dla was sprawdzamy wszelkie atuty, które poza znaną nazwą, mogą nakłonić do aktywnej gry. Są symbole Wild i Scatter, a także darmowe spiny. Początek będzie zatem dość udany. Tylko co dalej?

Zapraszamy do gry! American Dad gwarantuje aż 40 zwycięskich układów, system bębnów 5x3 a taże klasyczny jackpot na poziomie 250 żetonów. Procent RTP nie jest znany. Plansza bezpośrednio nawiązuje do bajki, z kolei na dole znajdziecie dodatkowe informacje, ilość typowanych linii, wartość zakładu, potencjalną wygraną i stawkę, która dotyczy każdego spina. Można wybrać opcję gry automatycznej a także tzw. turbo mode, który pozwala na błyskawiczne rozegranie danej partii. Przycisk SPIN jest duży i znajduje się w prawym dolnym rogu.

Wszystko to możecie testować za pomocą wirtualnej waluty. Jest to fikcyjna gotówka, dzięki której poznacie pełne mechanizmy tego wideo slota. Nie ma przy tym konieczności zakładania konta czy też deponowania gotówki. Nie wygracie jednak naturalnie żadnych pieniędzy. To wszak dobre przygotowanie przed daniem głównym. W grze dostępne są symbole od 10 do A, a także znaki nawiązujące do bajki, kilka poszczególnych postaci. Znaki Wild gwarantują zamianę innych z planszy, by dostosować się do zwycięskich układów. Scattery z kolei odpowiadają za przyznawanie darmowych spinów, które potem mogą zapewnić podwójne wygrane. Co ciekawe, w tej fazie istnieje sposobność ich odnowienia, dzięki czemu przedłużycie rozgrywkę i dacie sobie więcej szans.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo American Dad

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry American Dad za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe